• 29.09.2021
  • Konsultacje

Badanie Stylu myślenia i działania FRIS®

Style Myślenia FRIS®, badanie które określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzysta naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Czym jest Styl Myślenia FRIS®?

Styl Myślenia to wynik utrwalonych nawyków naszego umysłu, który nieustannie wpływa na to, jak się komunikujemy, podejmujemy decyzje, radzimy sobie w nowych sytuacjach i działamy. Jest niezmienny, więc warto mieć jego świadomość i nauczyć się korzystać z jego potencjału.

Wg modelu FRIS® Styl Myślenia wynika z czterech perspektyw poznawczych. Perspektywy te opisują naturalny sposób percepcji, przetwarzania informacji oraz podejmowania decyzji. Są to:

• Perspektywa faktów, z którą związany jest Styl Myślenia Zawodnik.

• Perspektywa relacji, z którą związany jest Styl Myślenia Partner

• Perspektywa idei, z którą związany jest Styl Myślenia Wizjoner

• Perspektywa struktur, z którą związany jest Styl Myślenia Badacz

W czym może Ci pomóc świadomość swojego myślenia i działania?

• W zrozumieniu i zaakceptowaniu tego, że nie każdy jest dobry we wszystkim

• W zrozumieniu, dlaczego czasami trudno się z innymi dogadać

• W uświadomieniu sobie własnej wyjątkowości.

• W zaplanowaniu swojego rozwoju zawodowego oraz osobistego, dzięki znajomości obszarów, które przynoszą Ci największą satysfakcję

Zalety narzędzia:

• FRIS® jest prosty, praktyczny, polski
  • wyniki testu omawiane będą z doradcą zawodowym w trakcie sesji informacji zwrotnej
  • badanie można realizować w dowolnym miejscu, w którym mamy dostęp do Internetu
  • wykonanie testu trwa średnio 30 minut

Jak wykonać badanie Stylów Myślenia i Działania FRIS®

1. Sprawdź, czy przystąpiłeś/ łaś już do Projektora Kariery. Jeśli nie, możesz to zrobić w każdej chwili. Tu znajdziesz więcej informacji. Biuro Karier Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl)

2. Jeśli jesteś już uczestnikiem Projektora Kariery, wejdź na swoje konto w Strefie Studenta (Logowanie do BIURO KARIER POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ (jobteaser.com)), przejdź do zakładki „Spotkania” i wybierz „Konsultację wstępną przygotowującą do badania FRiS®”. Po spotkaniu wyślemy Ci link do badania, które jest do wykonania online.

3. Wypełnij kwestionariusz

4. W czwartym kroku umów się na kolejne spotkanie „Omówienie wyników badania (Stylów Myślenia i Działania) FRIS®.

Czekamy na Ciebie!

„Opracowano z wykorzystaniem metodologii FRIS® (www.fris.pl).”

Narzędzie zakupiono w ramach Projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obejmuje całą Politechnikę Warszawską. Biuro Karier realizuje Zadanie nr 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy”.