• 01.12.2023
  • Spotkanie z Pracodawcą

Ścieżka kariery w branży elektrycznej: od praktykanta do kierownika projektu

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z cyklu "Ścieżka kariery w branży..."

Spotkanie: "Ścieżka kariery w branży elektrycznej: od praktykanta do kierownika projektu" poprowadzi ekspert z firmy SG Technologies sp. z o.o.

Jest to firma z branży elektrycznej, która przeprowadza realizacje w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki budynkowej i przemysłowej, a także projekty, audyty i serwisy. W swoim portfolio ma realizacje na dużych obiektach w Polsce i za granicą.

Kiedy: 18.04.2024 (czwartek), w godz. 14:30-15:45

Gdzie: Warszawa, kampus główny Politechniki Warszawskiej / dokładna lokalizacja zostanie przesłana mailowo zarejestrowanym studentom PW

Zapisy trwają do 17.04.2024 do godz. 12:00.

Agenda wydarzenia:

1. Wprowadzenie

2. Rozwój zawodowy w branży elektrycznej

3. Dyskusja

4. Przeprowadzenie quizu związanego z branżą i tematyką prelekcji

5. Znaczenie umiejętności twardych i miękkich

6. Studium przypadku i analiza ścieżki kariery

7. Ćwiczenie praktyczne

8. Podsumowanie i pytania

9. Krótka wzmianka o firmie

O prowadzącym:

Jacek Wroniszewski – Dyrektor Warszawa w firmie SG Technologies sp. z o.o. Interesował się branżą od najmłodszych lat, ukończył technikum elektroniczne, a następnie studia na Politechnice częstochowskiej na kierunku informatyka. Ma duże doświadczenie zarówno w zarządzaniu jak i realizacji. Kilka lat temu odpowiedzialny był za wykonanie wszystkich instalacji niskoprądowych na dużym obiekcie kubaturowym. Na przestrzeni lat podjął i ukończył studia na Politechnice Łódzkiej na kierunku „coachingu i mentoringu organizacyjnego”. Na swojej ścieżce zawodowej przeszedł niemal wszystkie szczeble kariery, od instalatora/projektanta i brygadzistę przez kierownika działu instalacji i kierownika projektu (na tym stanowisku pracował przez 18 lat) po dyrektora działu realizacji, a obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora siedziby w Warszawie w firmie SG Technologies sp. z o.o., gdzie koordynuje m.in. pracę kierowników projektu. W trakcie swojego rozwoju uczestniczył w wielu różnych szkoleniach, podczas których zdobył m.in. niezbędną wiedzę techniczną, umiejętności zarządzania projektami inwestycyjno budowlanymi, czy zarządzania czasem.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.

Zapisy trwają do 17.04.2024 do godz. 12:00.

Więcej o firmie SG Technologies