• 13.10.2021
  • Warsztaty

Rekrutacja do Ligi NGOs

Rekrutacja do Ligi NGOs

Do 15 października 2021 r. trwa rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs, którego celem jest budowanie silnego obywatelskiego środowiska w Polsce.

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Uczestnicy będą trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji. 

Wymagania: pracowitość, zapał i chęć porządkowania świata.

Jak to działa?

Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Jaki jest efekt?
Dobrze wyedukowane i sprawnie funkcjonujące społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą gwarancją zapobiegania wszelkim nieprawidłowościom i społecznym zagrożeniom, zachowaniom ryzykownym i przestępczym. O skuteczności przeczytasz tutaj: http://bityl.pl/gicRG , http://bityl.pl/D3BUu, http://bityl.pl/tdD0V

 

Formularz rekrutacyjny znajduje się tutaj.

 

 

Przeczytaj więcej