• 09.11.2018

E-poradnik Kariera krok po kroku

To nie jest zwykły e-poradnik. Został opracowany przez zespół Biura Karier Politechniki Warszawskiej oraz współpracujące z nami firmy z myślą o Was – Studentach PW. Dla nas nie jesteście anonimowymi czytelnikami. Spotykamy Was na konsultacjach doradczych, targach pracy, warsztatach i wydarzeniach, które organizujemy.

Zachęcamy Was, poznajcie przekaz, jaki kierują do Was pracodawcy występujący w tym e-poradniku. Chcą dotrzeć do Was jako kandydatów do pracy, na praktyki i staże. Opowiadają o karierze w różnych odsłonach i wybrali dla Was istotne tematy.

W publikacji przeczytacie również o tym, co my, zespół Biura Karier, proponujemy – a jest z czego wybierać i warto korzystać z tej oferty już podczas studiów.

Przed Wami pierwsza edycja e-poradnika dla studentów PW.

Czytajcie, korzystajcie z oferty pracodawców oraz usług Biura Karier PW!