• 10.11.2022
  • Wizyta studyjna

Dzień Otwarty w fabryce AkzoNobel

Biuro Karier PW oraz AkzoNobel  zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w wyjątkowym wydarzeniu:

Open Day w fabryce AkzoNobel

25.11.2022 (piątek)

9:00-16:00

Firma zapewnia studentom PW zarejestrowanym na wydarzenie transport w obie strony na trasie Politechnika Warszawska - fabryka w Pilawie.

Chcesz poznać specyfikę produkcji farb dekoracyjnych, procesy oraz realizowane projekty w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie?

Spotkaj się z nami podczas Dnia Otwartego w AkzoNobel i sprawdź, jak powstają produkty znanych na całym świecie marek, tj.: Dulux, Hammerite, Sadolin.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawy program, m.in.:

• wycieczkę po wydziałach produkcyjnych;
  • inspirujące zajęcia z wykorzystaniem produkowanych przez nas farb;
  • informacje o IV edycji programu Graduate Engineering Trainee (GET) oraz spotkania z obecnymi uczestnikami programu;
  • warsztat, który przybliży Ci codzienne wyzwania osób zarządzających produkcją;
  • lunch i upominki;

Czekamy na Ciebie 25 listopada 2022 w fabryce AkzoNobel.

Organizujemy transport z Warszawy do fabryki i z powortem.

PROGRAM:

09.00 – wyjazd z Warszawy

10.00 – 10.45 - powitanie przez Dyrektora Zakładu, Janusza Karwowskiego

10.50 - 12.00 - Site tour – poprowadzony przez GETów

12.00 - 12:30 - lunch

12.30 – 14:00 - program GET (Graduate Engineering Trainee)

1) omówienie głównych założeń – HR Manager,

2) projekty, wyzwania, rozwój – GETci

14.00 – 15.00 - wymalowania produktami ( w tym przerwa na założenie odzieży ochronnej)

15.00 – 16.00 – powrót do Warszawy

Wydarzenie dedykowane szczególnie studentom Politechniki Warszawskiej z następujących kierunków studiów:

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa, Inżynieria chemiczna i procesowa, Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika.

Firma zapewnia odzież ochronną, ale apeluje do uczestników Dnia Otwartego o założenie w dniu wizyty w fabryce sportowego obuwia i długich spodni.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Zapisy możliwe za pośrednictwem Career Center.