• 08.04.2022
  • Staże/Praktyki

AUTOMOTIVE CAREER ORIENTATION PROGRAM FOR GRADUATES

Nasz program jest przeznaczony dla  absolwentów uczelni zainteresowanych karierą w przemyśle samochodowym, a ściślej w jego części odpowiedzialnej za działalność na rynku, tj. sprzedaż i marketing samochodów, obsługę serwisową klientów, itd. Często organizacje takie określa się jako NSC (National Sales Company)

Organizatorem programu jest firma Inchcape JLR Poland, autoryzowany i wyłączny dystrybutor na Polskę.

KTO MOŻE SIĘ UBIEGAĆ O UCZESTNICTWO W PROGRAMIE ?

Program jest otwarty dla wszystkich absolwentów wyższych uczelni kończących studia w obecnym roku akademickim. Jednakże, ze względu na charakter sektora samochodowego, jest on szczególnie polecany zainteresowanym absolwentom kierunków biznesowych, ekonomiczno-finansowych oraz technicznych.

Wymogi dla kandydatów:

• Dobra znajomość języka angielskiego (B2 lub wyżej)
  • Prawo jazdy
  • Umiejętność pracy w narzędziach MS Office
  • (Excel, Word, Powerpoint, TEAMS)

Liczba miejsc w 2022 jest ograniczona do czterech.
O przyjęciu, oprócz powyższych wymogów, będzie decydowała rozmowa kwalifikacyjna.

JAK JEST SKONSTRUOWANY TEN PROGRAM ?

Program trwa 12 miesięcy. W tym czasie absolwenci odbywają cztery 3-miesięczne staże w 4 głównych działach biznesowych firmy:

• Sprzedaż samochodów
  • Marketing
  • Obsługa posprzedażna
  • Rozwój sieci dealerskiej

Praca w każdym z działów obejmuje:

• Zaznajomienie z zakresem działań danego działu
  • Praca nad indywidualnym zadaniem lub mini projektem
  • Wykonywanie pomniejszych zadań w celu zapoznanie się
  • z głównymi procesami biznesowymi

CO DAJE ABSOLWENTON TEN PROGRAM ?

Program daje absolwentom szeroką wiedzę o głównych procesach dystrybucyjnych w sektorze samochodowym, zdobytą w bardzo krótkim czasie.

W związku z tym, osoby takie będą miały dużo większe szanse zdobycia dobrej pracy w sektorze motoryzacyjnym w porównaniu z innymi absolwentami (lub podjęcie pracy w jednej ze spółek Inchcape).

Program pozwoli zapoznać się z samochodami klasy premium i luxury marek Jaguar i Land Rover, ich technologiami, designem oraz możliwościami.

Uczestnictwo w wybranych szkoleniach technicznych i nie-technicznych
(do indywidualnego uzgodnienia w zależności od zainteresowań i dostępności).

Wynagrodzenie konkurencyjne z podobnymi programami na rynku.

Aplikowanie jest bardzo proste. Wystarczy wysłać email z tytułem: Aplikacja do Automotive Career Orientation Program Inchcape JLR Poland na adres: rekrutacje@jaguarlandrover.pl, z CV zawierającym między innymi następujące dane:

• Imię i nazwisko
  • Uczelnia i kierunek studiów
  • Numer telefonu do kontaktów
  • Adres emailowy do kontaktów
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów programu (zgodnie z klauzulą RODO załączoną na następnym slajdzie).

Po otrzymaniu tego emaila, z kandydatem skontaktuje się pracownik działu HR Inchcape JLR Poland lub współpracującej agencji rekrutacyjnej.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

Osoby chcące uczestniczyć w procesach rekrutacyjnych w ramach programu prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Inchcape JLR Poland sp. z o.o., przykładowo o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych w ramach Automotive Career Orientation Program Inchcape JLR Poland”.