• 20.02.2020
Negocjacje w biznesie

Negocjacje w biznesie

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "Negocjacje w biznesie".

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery, czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie warsztatów:

• Cel i rola negocjacji, jako sposobu osiągania porozumienia w biznesie
  • Porównanie stylów technik wywierania wpływu i negocjacji
  • Zasady wywierania wpływu w oparciu o współpracę.
  • Kiedy nie należy negocjować?
  • Tworzenie strategii negocjacyjnych.
  • Negocjacje oparte na zasadach
  • Rozmowa z partnerem negocjacyjnym mówienie, aktywne słuchanie, porozumiewanie się pozasłowne.
  • Planowanie i prowadzenie rozmów - etapy negocjacji

Warsztaty poprowadzi:

Mariusz Wiśniewski - absolwent filozofii i socjologii na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie, studiów podyplomowych ZZL, BHP, Doradztwo Zawodowe na WSEI w Lublinie oraz Rachunkowości na Akademii Langego we Wrocławiu. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie i sukcesy zarówno w sprzedaży jak i zarządzaniu strukturami. Spędził ponad 5000 godzin (z czego ponad 2600 w ciągu ostatnich 3 lat) na sali szkoleniowej, gdzie prowadził zajęcia z tematyki szkoleń miękkich (komunikacja interpersonalna, profesjonalna obsługa klienta, profesjonalna obsługa pacjenta, zarządzanie konfliktem, budowanie zespołu, negocjacje, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, praca z celem, etyka i etykieta w pracy). W pracy trenera kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie teorii i kreowanie rozwiązań własnych przez uczestników. Od 2008 wpisany na listę mediatorów sądowych ds. karnych. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą. Jako trener stale współpracuje zarówno z organizacjami pozarządowymi, administracją publiczną, jednostkami służby zdrowia, jak i firmami szkoleniowymi z terenu całej Polski.

Informacje organizacyjne:

DATA: 20 lutego 2020 r. (czwartek), w godz. 12:15-16:15

MIEJSCE: sala nr 5.02 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy tylko do 16.02.2020.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rektorska 4