Aplikuj! Biuro Karier zaprasza!

 

 Wśród wspaniałej grupy absolwentów PW, którzy odnieśli sukces w swoich branżach, w biznesie, w przemyśle - możesz odnaleźć mentorów, którzy udzielą Ci wsparcia w pierwszych krokach zawodowej kariery!

Program Mentoringowy to budowanie partnerskiej relacji z osobą, która zrealizowała się zawodowo, a teraz może wspierać Twój start swoją wiedzą i doświadczeniem. Należy pamiętać, że mentoring ma szanse powodzenia, tylko wtedy gdy opiera się na Twojej dużej aktywności, odwadze w podejmowaniu wyzwań i wzajemnym szacunku w relacji.

Uwaga!

Udział w Programie Mentoringowym dotyczy studentów Politechniki Warszawskiej, od 3 roku studiów do 12 miesięcy po ich ukończeniu.
Pamiętaj by dobrze przemyśleć do kogo chcesz aplikować, można aplikować do kilku mentorów, ale powielanie tej samej aplikacji do wielu, blokuje szanse innym studentom na dotarcie do właściwej osoby.
Klikając w profil mentora zapoznasz się z obszarem w jakim mentor jest gotowy Cię wspierać. Z każdym profilem jest połączony formularz aplikacyjny.
 

 

 

Julita Balcerek

Joanna Bogacz

Radosław Burak-Romanowski

Arkadiusz Ciesielski

Wojciech Drzewiecki

Paweł Dygas

Szymon Gorbacz

Bartosz Górecki

Marek Hudyma

Paweł Jakubowski

Marcin Jeziorski

Bożenna Kędziora

Matej Körmer

Maciej Krzesicki

Konrad Markowski

Zuzanna Podgórska

Katarzyna Puścizna

Piotr Pyszkowski

Karolina Ruszczyk

Agnieszka Samel-Gorzela

Wojciech Regulski

Marek Sierzpowski

Szymon Sobczyk

Piotr Szafarczyk

Bartosz Wachnik

Aleksandra Woźniak

Błażej Żyliński