Ida Dulińska-Molak Członek Zarządu ThreeRe Sp. z o


Cześć!

Witam Cię serdecznie w Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej i gratuluje decyzji!

Jedną dobrą wiadomość już mogę Ci przekazać. Będąc w programie jesteś na właściwej drodze do osiągnięcia sukcesu. Choć to dopiero początek Twojej drogi zawodowej, to właśnie teraz podejmujesz kluczowe  decyzje, które wymagają przemyślanej strategii i działań.

Dlatego z ogromną przyjemnością podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Opowiem o sukcesach i porażkach jakich zaznałam podczas mojej drogi zawodowej. Mam nadzieje, że te doświadczenia posłużą Ci do świadomego budowania własnego potencjału przy jednoczesnej realizacji marzeń z uśmiechem na twarzy i pewnością siebie.

Gwarantuje, że z odpowiednim przygotowaniem jest to do zrobienia!

Kilka słów o mnie, które będą dowodem na to, że w życiu nie należy rezygnować z marzeń, a „zmiana” jest często początkiem fascynującej przygody.

Z wykształcenia jestem fizykiem – ukończyłam kierunek Fizyka Medyczna na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdobyte doświadczenie naukowe z zakresu fizyki oraz jej wykorzystania w badaniu układów biologicznych były inspiracją do odkrycia nowej interdyscyplinarnej dziedziny nauki jaką jest materiałoznawstwo. Działalność naukową rozwijałam na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej. Będąc pracownikiem naukowym realizowałam wiele projektów B+R+I z obszaru Health-Care o wysokim potencjale innowacyjnym. Moje działania skoncentrowane były na budowaniu partnerstwa między sektorem naukowym a przemysłowym w celu transferu wiedzy, doświadczenia i know-how, a w konsekwencji wykorzystanie najnowszych osiągnięć nauki w praktyce przemysłowej. Doświadczenie naukowe zdobywałam w ośrodkach w kraju jak i zagranicą. Odbyłam staż podoktorski w National Institute for Materials Science w Japonii co dało mi możliwość prowadzenia niezależnych badań i rozwijania własnego profilu naukowego. Praca w japońskim środowisku badawczym dostarczyła cennych doświadczeń związanych nie tylko z kulturą pracy, dyscypliną i systemem wartości ale także dała mi ogromną lekcje pokory oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń.

Po powrocie ze stażu związałam się z branżą kosmetyczną, realizując tym samym jedno z moich największych marzeń!

Mam kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem odpowiedzialnym za projekty naukowe i legislację kosmetyczną w wiodącej firmie na Polskim rynku kosmetycznym Dr Irena Eris SA. Na swoim koncie mam również sukcesy związane z opracowywaniem innowacyjnych metod badań dla branży kosmetycznej.

Jestem zaangażowana w działania na rzecz zwiększania potencjału w zakresie badań i innowacji oraz budowę środowiska startupów technologicznych w Polsce. Jako ekspert branżowy współpracuje z organizacjami sektora kosmetycznego realizując systemowy projekt Innovation Coach wdrożony w ramach II Priorytetu FENG. Moim zadaniem jest rozwijanie umiejętności i kompetencji potrzebnych do zarządzania projektami w organizacji za pomocą różnych narzędzi stosowanych w procesach innowacyjnych, takich jak Design Thinking, Lean Startup, Agile czy Scrum.

Ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwersytecie SWPS na kierunku Coaching i Mentoring, co umożliwiło mi bardziej świadome podejmowanie decyzji dotyczących kariery i życia. Wierzę, że osoby, które aktywnie dbają o swój samorozwój, są bardziej elastyczne i skuteczniej radzą sobie ze zmianami. Są przygotowane do uczenia się nowych rzeczy i adaptacji na dynamicznym rynku pracy. 

Jako Twoja mentorka, jestem gotowa podzielić się swoimi doświadczeniami, pomóc Ci zdefiniować cele zawodowe i stworzyć plan ich realizacji. Chciałabym być dla Ciebie motywacją w osiąganiu sukcesów zawodowych jak również wskazać nowe perspektywy i wspierać Cię w dążeniu do realizacji marzeń. Wprowadzę Cię do swojej sieci kontaktów, co z pewnością  okaże się bardzo wartościowe w dalszej karierze.

Mam nadzieję, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno teraz jak i w dłuższej perspektywie.

Do zobaczenia,

Ida Dulińska-MolakPowrót