• 23.10.2018
Najczęściej popełniane błędy przez Kandydatów oczami Rekrutera

Najczęściej popełniane błędy przez Kandydatów oczami Rekrutera

Biuro Karier PW oraz Polimex-Mostostal S.A.  zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).

Warsztaty odbędą się 23 października 2018 r., w godz. 14:15-16:15, w budynku CZIiTT w sali 5.03 (ul. Rektorska 4).

W programie:

• Etapy rekrutacji i selekcji – gdzie kandydat najczęściej popełnia błędy?
  • Jak nie przygotowywać się do rozmowy selekcyjnej?
  • Trudne pytania podczas rozmowy – jak nie popełniać błędów?
  • Jak utrzymać kontakt z pracodawcą w trakcie i po zakończeniu rekrutacji?
  • Symulacje rozmów z rekruterem – dla chętnych.

Warsztat poprowadzi:

Piotr Kobyliński - Kierownik ds. szkoleń i rozwoju w Grupie Kapitałowej Polimex-Mostostal S.A.

Praktyk prowadzący projekty diagnoz organizacji, rekrutacji i rozwoju pracowników jako zewnętrzny konsultant lub menedżer w polskich i międzynarodowych korporacjach. Jest certyfikowanym trenerem (na rynku szkoleń od 1994r.) i coachem (CEG). W pracy koncentruje się na zmianie postaw. Potrafi zaangażować trenowanych uczestników w proces zmian. Łączy świat „miękkiego” - ludzkiego - czynnika w biznesie ze światem twardych celów związanych z osiąganiem rezultatów. Studiował psychologię organizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował miedzy innymi dla: Ernst & Young, PKP PLK, Provident Polska, PKO BP, Bank Polskiej Spółdzielczości, Allianz Polska, Real, GM, Peugeot, Cooper Standard Polska, EnerSys Polska.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, 5.03