• 18.01.2022
Efektywny lider- Projektor Kariery
Czat na żywo/webinar

Efektywny lider- Projektor Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Efektywny lider”.

Informacje organizacyjne:

DATA: 18 stycznia 2022 (wtorek), w godz. 15:15-18:45

Wydarzenie realizowane online.

Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W PROGRAMIE:

1. Lider a menadżer
  2. Lider
    -Podstawowe umiejętności liderskie
    -Zadania lidera
  3. Menadżer
    -Zadania menadżerskie
    -Narzędzia sprzyjające efektywnemu zarządzaniu
  4. Teorie dotyczące typów przywództwa:
    -McGregora
    -Blancharda

Szkolenie poprowadzi Beata Budek-Janek, MBA, PMP

Absolwentka Szkoły Głownej Handlowej oraz MBA (SGH i UQAM Montreal, Canada)
20 lat doświadczenia biznesowego  w znanych międzynarodowych korporacjach (m.in. P&G, PPG, Thomson),
w tym 10 lat doświadczenia w zarządzaniu zaspołami oraz projektami.
Certyfikowany menadżer projektów (PMP od 2012) oraz Trener (od 2013) z kilkuset godzinami szkoleń w zakresie Zarządzania Projektem oraz „miękkich” aspektów zarządzania (m.in. dla PW filia w Płocku, Volvo we Wrocławiu, PPG, STOCK SPIRITS GROUP i innych).
W wolnych chwilach wciąż uczy się języków obcych, podróżuje i tańczy tango.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.