• 27.09.2021
Biznes plan (Projektor Kariery)
Czat na żywo/webinar

Biznes plan (Projektor Kariery)

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Biznes plan”.

Informacje organizacyjne:

DATA: 27 września 2021 (poniedziałek), w godz. 14:15-17:30

Wydarzenie realizowane online.

Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się:

- struktura biznesplanu - jego główne elementy składowe

- sporządzanie i weryfikacja biznesplanu

- omówienie narzędzi do analizy firmy i produktu

Szkolenie poprowadzi IRENEUSZ WOLSKI

Ekspert w dziedzinie budowania pozycji lidera, sztuki prezentacji i perswazji, a także komunikacji i efektywności. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach biznesowych, rekrutacji i selekcji, zarządzaniu kompetencjami, ośrodkami ocen i rozwoju. Ukończył Politologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany konsultant i trener Herrmann Brain Dominance Instrument.

Od ponad 20 lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe. Doświadczenia zawodowe zdobywał m. in. jako konsultant i trener międzynarodowej firmy doradczej Ernst&Young. Ma za sobą ponad 1500 dni szkoleniowych oraz ponad 300 sesji coachingowych.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Polna 50