• 15.07.2020 - 16.07.2020
Symulacja procesu budowania własnej firmy / Projektor Kariery

Symulacja procesu budowania własnej firmy / Projektor Kariery

To szkolenie powinno zainteresować wszystkich, którzy myślą o założeniu własnej firmy!

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na DWUDNIOWE e-szkolenie “Symulacja procesu budowania własnej firmy”.

Informacje organizacyjne:

DATY: 15 lipca i 16 lipca 2020 r. (środa i czwartek), w godz. 12:15-15:45

Wydarzenie realizowane online.

Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie e-szkolenia:

• Analiza źródeł informacji gospodarczych
  • Podstawowe informacje na temat form prawnych działalności gospodarczej
  • Opracowanie modelu biznesowego, planu promocyjno – marketingowego,
  • Ćwiczenia w kierunku identyfikacji wyróżników pomocnych w kreowaniu marki

Szkolenie poprowadzi IRENEUSZ WOLSKI

Ekspert w dziedzinie budowania pozycji lidera, sztuki prezentacji i perswazji, a także komunikacji i efektywności. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach biznesowych, rekrutacji i selekcji, zarządzaniu kompetencjami, ośrodkami ocen i rozwoju. Ukończył Politologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany konsultant i trener Herrmann Brain Dominance Instrument.

Od ponad 15 lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe. Doświadczenia zawodowe zdobywał m. in. jako konsultant i trener międzynarodowej firmy doradczej Ernst&Young. Ma za sobą ponad 1200 dni szkoleniowych oraz ponad 300 sesji coachingowych. Jego wielką pasją jest hokej – wraz ze swoją drużyną w 2009 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Amatorów.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.