• 27.05.2020 - 28.05.2020
Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej

Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej”.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Dzięki udziałowi w e-szkoleniu otrzymasz wiedzę z zakresu:

- prowadzenia rozmów telefonicznych o charakterze zawodowym
- netykiety w profesjonalnych social media
- dobrych praktyk w prowadzeniu korespondencji mailowej
- wskazówek dotyczących efektywnej komunikacji werbalnej

Szkolenie poprowadzi BARTOSZ RUSEK

Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako Trener i Konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Był trenerem wielu Szkół Trenerów. Szkolenia i projekty rozwojowe realizował dla takich branż i firm jak: FINANSE: PKO B.P., PZU SA, BGŻ BNP Paribas, Allianz, Warta, ING Usługi Finansowe, Business Lease Polska, Kredobank (Ukraina). Prywatnie, pomimo dużej aktywności zawodowej aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.

Informacje organizacyjne:

DATA: 27 maja 2020 r. (środa), w godz. 12:15-15:45

Wydarzenie realizowane online.

Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.