• 13.05.2020
PowerBI - jak P&G podejmuje decyzje na bazie wizualizacji danych

PowerBI - jak P&G podejmuje decyzje na bazie wizualizacji danych

Biuro Karier PW oraz P&G zapraszają studentów i absolwentów PW na webinar organizowany w ramach Akceleratora Kariery:

"PowerBI jako narzędzie służące do podejmowania kluczowych decyzji w P&G na bazie wizualizacji danych".

• Czy zdajesz sobie sprawę jaką rolę odgrywają dane w międzynarodowych korporacjach?
  • Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób Procter & Gamble wyprzedza konkurencję i jest w stanie podejmować kluczowe biznesowe decyzje w bardzo krótkim czasie?
  • Czy wiesz, że z pomocą PowerBI będziesz w stanie stworzyć atrakcyjne raporty, przydatne nawet przy zaliczeniu projektów, w przeciągu kilkudziesięciu minut?
  • Dołącz do webinaru Procter & Gamble i poznaj tajniki danych i sposoby na ich efektowną wizualizację!

Żyjemy w świecie „big data”. Dane spływają w ilościach tak dużych, tak szybko i w tak wielu formach, że niemożliwe jest przetworzenie ich z wykorzystaniem tradycyjnych metod (ołówka i papieru). Nieistotne jest jednak jak dużo informacji masz, ale co z nią zrobisz. Liderzy rynku, tacy jak Procter & Gamble, są świadomi, że muszą działać natychmiastowo, a kluczowe decyzje podejmować w przeciągu ułamków sekund. W celu podejmowania świadomych kroków niezbędne więc są odpowiednie narzędzia, takie jak Microsoft PowerBI. PowerBI jest obecnie jednym z najpopularniejszych aplikacji Business Intelligence służących do wizualizacji danych. Dzięki temu webinarowi, dowiesz się czym jest big data, jakimi danym dysponuje Procter & Gamble, jaką odgrywają one rolę i w jaki sposób można wyciągnąć z nich najważniejsze informacje.

Po tym krótkim kursie będziesz w stanie sam, od podstaw, stworzyć interaktywne raporty, które uatrakcyjnią każdy studencki projekt.

Kiedy, w jakich godzinach: 13 maja 2020 (środa), w godz. 14:15 – 15:45 (1,5h)

Wydarzenie realizowane online.

Na jakiej platformie: Webex

Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają wiadomość mailową z dostępem do webinaru.

Agenda webinaru:

• Przywitanie i kick-off
  • Przedstawienie planu webinaru
  • Kilka słów o sobie
  • Czym jest Big Data?
  • Dane w Procter & Gamble
  • Business Intelligence i wizualizacja danych - dlaczego jest to takie ważne?
  • Narzędzia do wizualizacji danych
  • Przedstawienie PowerBI – co, jak i dlaczego?
  • Przykłady wykorzystania PowerBI w Procter & Gamble
  • Prezentacja: Jak stworzyć efektywny dashboard w krótkim czasie

Webinar poprowadzi Michał Wiatr

Digital Innovation Business Manager zajmujący się zagadnieniami związanymi z nowymi technologami i innowacyjnością. Na co dzień pracuje z całym wachlarzem narzędzi w celu tworzenia rozwiązań automatyzujących i ułatwiających codzienną pracę i operacje w Supply Chain. Z Procter & Gamble związany od prawie 4 lat. Pierwsze kroki w P&G stawiał jeszcze na ostatnim roku studiów. Absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn wydziału MEiL Politechniki Warszawskiej, przyszły student studiów drugiego stopnia z zakresu Informatyki na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Oddany kibic Legii, obserwujący każdy mecz z Żylety, miłośnik głębokich sieci neuronowych i narciarstwa.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.