Akcelerator Kariery

Zgodnie z definicją, jaką znajdziecie na Wikipedii:

Akcelerator to urządzenie służące do przyspieszania cząstek elementarnych lub jonów do prędkości bliskich prędkości światła w próżni. Cząstki obdarzone ładunkiem elektrycznym są przyspieszane w polu elektrycznym.

Źródło: Wikipedia

Przyspiesz swoją karierę z Biurem Karier!

Biuro Karier PW zaprasza do udziału w kolejnej edycji Akceleratora Kariery.

 

Czym jest Akcelerator Kariery?

To projekt stworzony we współpracy z pracodawcami, instytucjami rynku pracy oraz trenerami indywidualnymi.

Jego celem jest dzielenie się wiedzą i wsparcie rozwoju kompetencji i umiejętności istotnych na rynku pracy.

W roku akademickim 2018/2019 realizowane będą trzy bloki tematyczne, w ramach których będą odbywać się warsztaty, symulacje, spotkania oraz prezentacje z obszaru kompetencji istotnych na różnych etapach kariery zawodowej.

Co zyskujesz biorąc udział w Akceleratorze Kariery?

  • Wiedzę płynąca od praktyków biznesu i trenerów – doskonalenie umiejętności miękkich, których posiadanie ma coraz większe znaczenie w procesie rekrutacji -  w każdym miesiącu skupimy się na konkretnym zagadnieniu;

Bloki tematyczne w roku akademickim 2018/2019:

I         Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy

II        Kompetencje ważne dla utrzymania pracy i przy awansie

III       Kompetencje ważne kompetencje ważne przy zmianie pracy/ zmianie branży

 

Korzyści udziału:
- Tworzenie sieci kontaktów – spotkania w kameralnym gronie umożliwią nawiązanie kontaktów, które staną się Twoim zasobem, gdy będziesz stać przed wyzwaniami zawodowymi;
- Certyfikat poświadczony przez naszych partnerów – jeśli weźmiesz udział w min. 3 warsztatach z danego bloku tematycznego – na każde spotkanie przynieś ze sobą karnet, abyśmy mogli potwierdzić Twój udział pieczątką.
- Zastanawiasz się, czy dana firma to miejsce dla Ciebie? Akcelerator Kariery to również możliwość poznania wartości i kultury organizacyjnej panujących w firmie;

Zapisy:

Aby wziąć udział w programie, należy zapisać się do bloku tematycznego, który Cię interesuje oraz zapoznać się z regulaminem uczestnictwa. Zapis poprzez stronę jest jednoznaczy z akceptacją regulaminu. W ramach jednego bloku odbywać się będą wydarzenia, o których będziemy informować Cię na bieżąco poprzez podany podczas rejestracji adres e-mail. Podczas każdego ze spotkań otrzymasz pieczątkę na specjalnie przygotowanym karnecie. Zapisanie się do programu oraz udział w minimum 3 wydarzeniach gwarantuje uzyskanie certyfikatu.

Program Akcelerator Kariery organizowany jest we współpracy z Partnerami Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

Wszystkim Uczestnikom poprzedniej edycji Akceleratora Kariery dziękujemy za udział i zaangażowanie w dotychczasowe wydarzenia!