• 17.12.2019
Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce

Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Microstrategy zapraszają na warsztaty "Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce".

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie warsztatów:

Pizza Kanban jest to gra używana do nauczenia zasad lean. Podczas warsztatów będziemy pracować w zespołach, tworząc linię produkcyjną pizzy i rywalizować o ukończenie jak największej liczby „kawałków pizzy” w rundach czasowych. Po każdej rundzie będziemy dokonywać retrospekcji i dostosowywać nasze linie produkcyjne, w taki sposób, aby ograniczyć straty i poprawić przepływ pracy. Warsztat ma na celu pokazanie, jak dzięki lepszemu przepływowi można poprawić wyniki produkcji.

Warsztaty poprowadzi:

Paulina Zygler - jest Scrum Masterem pracującym w Microstrategy. W swojej codziennej pracy skupia się na tym, żeby w zespołach panowała atmosfera tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Ludzie, z którymi pracuje mówią jej, że potrafi słuchać i zadawać odpowiednie pytania, a to wszystko dzięki temu, że interesują ją etapy procesu, przede wszystkim te zachodzące w głowach! Uwielbia czytać książki i dzielić się zdobytą wiedzą.

Informacje organizacyjne:

DATA: 17 grudnia (wtorek), w godz. 12:15-16:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy trwają do 12.12 do godz. 13:00.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ulica Rektorska 4, sala 5.04