• 25.10.2019
Błędy popełniane na rozmowach kwalifikacyjnych – jak ich unikać

Błędy popełniane na rozmowach kwalifikacyjnych – jak ich unikać

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Aldesa zapraszają na warsztaty "Najczęściej popełniane błędy podczas rozmów kwalifikacyjnych – jak ich unikać i zdobyć wymarzoną pracę".

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link)

W trakcie warsztatów studenci będą mieli okazję dowiedzieć się:

• Proces rekrutacji od strony rekrutera
  • Na co rekruter zwraca uwagę w trakcie rozmowy
  • Jak się przygotować przed spotkaniem, aby nie popełnić błędów na rozmowie kwalifikacyjnej:
    - pogłębienie wiedzy o potencjalnym Pracodawcy
    - przygotowanie swoich pytań do rekrutera
  • Jakich błędów nie popełniać na rozmowie kwalifikacyjnej (najszersza część warsztatów):
    - dress code & body language – szerzej na temat rekrutacyjnego savoir vivre
    - jakie konsekwencje w trakcie rozmowy mogą mieć nieprawdziwe informacje w CV
    - jakich pytań nie zadawać rekruterowi
    - inscenizowanie scenek ze studentami – plus scenka „pokazowa”
  • Czego nie robić po spotkaniu rekrutacyjnym
  • Sesja Q & A
  • Podsumowanie warsztatów

Warsztaty poprowadzą:

Joanna Kuklewska - Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju. Posiada wiedzę z zakresu kadr i płac. Aktualnie HR Biznes Partner w firmie Aldesa Polska Services sp. z o.o. Zrealizowała setki procesów rekrutacyjnych głównie w sektorze budowlanym. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Interesuje się kulturą krajów latynoamerykańskich.

Katarzyna Woźniewska-Duma - Ekonomistka, trenerka biznesu. Od ponad 12 lat związana z branżą budowlaną i energetyczną. Entuzjastka skutecznej komunikacji. Ma za sobą szkolenia dla wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników w zakresie m.in. autoprezentacji, komunikacji i biznesowego savoir-vivre. Aktualnie Koordynatorka ds. Marketingu i Public Relations w Aldesa Polska Services sp. z o.o. Studentka psychologii na SWPS. Czas wolny poświęca lekturze i ćwiczeniom pilates.

Informacje organizacyjne:

DATA: 25.10.2019 (piątek), w godz. 11:15-15:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link)

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZAPISY MOŻLIWE TYLKO DO 22.10.2019, DO GODZINY 12:00

Dla uczestników zapewnione będą przerwy kawowe.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04