• 17.10.2019
Rekrutacja oczami rekrutera - przebieg procesów rekrutacyjnych.

Rekrutacja oczami rekrutera - przebieg procesów rekrutacyjnych.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz MicroStrategy zapraszają na warsztaty "Rekrutacja oczami rekrutera. Warsztaty opisujące przebieg procesów rekrutacyjnych".

W trakcie warsztatu studenci będą mieli okazję dowiedzieć się:

• skąd się biorą wakaty w firmach
  • gdzie (i jak) szukamy Kandydatów
  • etapy selekcji Kandydatów/przebieg procesu rekrutacji (oraz narzędzia stosowane w rekrutacji)
  • co decyduje o wyborze danego Kandydata
  • Q&A

Warsztaty poprowadzi Karolina Grzelachowska – absolwentka Psychologii Społecznej. Z rekrutacją związana od ponad 12 lat. W trakcie swojej kariery realizowała projekty dla najbardziej wymagających firm z różnych sektorów, sprawdzając się zarówno po stronie agencji rekrutacyjnych, jak i w dużych organizacjach. Obecnie pracuje w firmie MicroStrategy na stanowisku Dyrektora ds. Pozyskiwania Talentów i odpowiada za kreację oraz realizację długofalowej polityki zatrudnienia talentów z rynku.

Podczas warsztatów poznacie również Dominikę Mazur, która prowadzi w Microstrategy projekty rekrutacyjne do działu Technologii.

Informacje organizacyjne:

DATA: 17.10.2019 (czwartek), w godz. 14:15-16:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link)

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZAPISY MOŻLIWE TYLKO DO 16.10.2019, DO GODZINY 12:00.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04