• 09.05.2019
Rozmowa kwalifikacyjna – symulacje, praktyczne wskazówki /Projektor Kariery

Rozmowa kwalifikacyjna – symulacje, praktyczne wskazówki /Projektor Kariery

.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz PepsiCo zapraszają na praktyczne warsztaty „Rozmowa kwalifikacyjna – symulacje, praktyczne wskazówki i rady dla początkujących na rynku pracy”.

Podczas warsztatów poruszone zostaną ważne kwestie:

• jak skutecznie szukać stażu/pracy
  • jakie są obecnie trendy na rynku pracy i co jest ważne dla rekruterów
  • przygotowanie do udziału w rozmowie rekrutacyjnej
  • błędy w rozmowie i jak ich unikać
  • symulacje rozmowy kwalifikacyjnej - ćwiczenia

Warsztaty i symulacje rozmów przeprowadzą: Katarzyna Bieńko i Marta Makarewicz

Katarzyna Bieńko – ma 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji dla czołowych firm FMCG, Oil&Gas, IT&Telco, farmaceutycznych i finansowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą. Obecnie zatrudniona w PepsiCo, gdzie jako członek zespołu Talent Acquisition wspiera rekrutacje w sektorze ESSA (Europa i Afryka Subsaharyjska). Na co dzień działa w takich obszarach jak Łańcuch Dostaw, Finanse i Marketing, w tym także koordynuje procesy rekrutacyjne do programów stażowych PepsiCo.

Marta Makarewicz – 8-letnie doświadczenie we współpracy z globalnymi firmami z branży FMCG i Retail. Obecnie Kierownik Personalny Logistyki i Obsługi Klienta w PepsiCo. Wcześniej odpowiedzialna za prowadzenie projektów rekrutacyjnych w Polsce i za granicą.

Informacje organizacyjne:

DATA: 9.05.2019 (czwartek), w godz. 14:15 – 17:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.03

Dla kogo: wyłącznie studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź warunki udziału).

Uwaga: osoby niekwalifikujące się do projektu będą wypisywane z listy uczestników.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) | Sala: 5.03