• 25.04.2019
CV i wizerunek zawodowy w social media

CV i wizerunek zawodowy w social media

.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Carlson Wagonlit Travel zapraszają na praktyczne warsztaty „CV i wizerunek zawodowy w social media”.

Program warsztatów:

• zasady sporządzania profesjonalnego CV
  • jak i gdzie tworzyć profile w social media
  • personal branding  (autoprezentacja: w sieci i w „realu, nawiązywanie relacji przez Linkedin, jak się komunikować, aby zrobić dobre wrażenie)

Kilka słów od trenera, Rafała Jatczaka:

Od wielu lat zajmuję się rekrutacją. Dopasowuję odpowiednich kandydatów do firm poszukujących pracowników i właściwe firmy do kandydatów – ekspertów, specjalistów w swoich branżach. Na swojej drodze miałem okazję spotkać setki osób poszukujących swojej drogi zawodowej. Często zagubionych, z wątpliwościami i pytaniami. Takich, którzy jak większość z nas, postępuje szablonowo. Również w swoim „profesjonalnym życiu”.

Kim jestem? Rafał Jatczak. Magister Nauk Ekonomicznych – absolwent Zarządzania i Marketingu oraz Zarządzania o specjalności Edukacja i Doradztwo. Praktyk związany z branżą HR od 2008r. Pierwsze kroki stawiałem jako rekruter i coach sił sprzedaży. Wiele lat współpracowałem z polskimi oraz międzynarodowymi firmami doradztwa personalnego oraz agencjami pracy tymczasowej. Rekrutując oraz pełniąc funkcję HR Business Partnera dla klientów z całego świata. Zarządzam zespołem, prowadzę szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne i ciągle myślę co by tu jeszcze zdziałać na tym rynku pracodawcy i kandydata. Aktualnie jako Recruitment Team Leader w Carlson Wagonlit Travel. Więc oto jestem!

Specjalizuję się w obszarze rekrutacji, zarządzaniu zespołem, doradztwa zawodowego, szkoleń, consultingu, prawa pracy, kadr, płac i analiz HR.

Informacje organizacyjne:

DATA: 25.04.2019 (czwartek), w godz. 12:15 – 15:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.03

Dla kogo: wyłącznie studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź warunki udziału).

Uwaga: osoby niekwalifikujące się do projektu będą wypisywane z listy uczestników.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT)