• 26.02.2019
Jaki jestem? Czego chcę? - warsztat samopoznania i analizy celów zawodowych (Projektor Kariery)
Warsztaty

Tajemnica osiągnięcia sukcesu leży w dokładnym poznaniu siebie, określeniu swoich mocnych stron, zainteresowań, umiejętności, predyspozycji osobowościowych.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty, w trakcie których poznasz swoje mocne strony, zasoby, pomocne przy podejmowaniu decyzji zawodowych oraz przeanalizujesz swoje cele przy użyciu konkretnych narzędzi doradczych i coachingowych.

Program warsztatu:

Autodiagnoza swoich zasobów:

• wartości – co jest dla mnie ważne, co mnie motywuje
  • typologia karier (test)
  • arkusz identyfikacyjny talentów

Cele zawodowe:

• cel – mapa myśli (rodzaje celów oraz strategie realizacji celów)
  • techniki pomocne w podejmowaniu decyzji (wizualizacja, analiza SWOT)
  • wizja rozwoju zawodowego
  • nawyki sukcesu - jak być skutecznym w realizacji pomysłów i marzeń

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?:

• dokonasz autorefleksji, „wglądu w siebie”
  • przeanalizujesz swoje mocne strony, talenty, wartości oraz dotychczasowe doświadczenia pod kątem planowania kariery
  • prawdopodobnie wzmocnisz wiarę we własne możliwości oraz zwiększysz wewnętrzną motywację

Prowadzące:

Trenerzy i doradcy kariery z Biura Karier Politechniki Warszawskiej:

Ewa Kluczek - Woźniak – psycholog, coach i doradca kariery, posiadająca doświadczenie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych związanych z tematyką planowania kariery, radzenia sobie ze stresem i asertywnością. Wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy.

Joanna Dostal – Kielczyk – doradca zawodowy, psycholog. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Pomaga studentom w przygotowaniach do spotkania z pracodawcą.

Informacje organizacyjne:

DATA: 26.02.2019 (wtorek), w godz. 09:30 – 16:30

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.03

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

Dla uczestników warsztatu przewidziane są przerwy kawowe oraz obiad.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZAPISY MOŻLIWE TYLKO DO 22.02.2019, DO GODZINY 12:00.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez stronę/nie wypisując się blokujemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZIiTT, ul. Rektorska 4