• 21.02.2019
Profesjonalne dokumenty aplikacyjne, czyli co pisać i jak pisać, by zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną (Projektor Kariery)
Warsztaty

Profesjonalne CV to nasza wizytówka, przepustka do świata kariery. To często pierwsze narzędzie kontaktu z pracodawcą. Dlatego tak ważne jest, by przygotować je z należytą starannością, a jednocześnie w oryginalny sposób tak, by zostało ono zauważone wśród wielu aplikacji, które codziennie otrzymują pracodawcy.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty, w trakcie których uczestnicy poznają techniki tworzenia profesjonalnego CV i listu motywacyjnego oraz będą mieli możliwość uzyskania cennych wskazówek od doradców kariery.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie?:

• poznasz zasady tworzenia skutecznego CV i listu motywacyjnego
  • dowiesz się na co zwracają uwagę rekruterzy
  • stworzysz własne, profesjonalne dokumenty aplikacyjne
  • poznasz zasady komunikacji internetowej z pracodawcami
  • poznasz metody poszukiwania pracy i zdobywania informacji z rynku pracy
  • zdobędziesz wiedzę o networkingu oraz narzędziach internetowych pomocnych w poszukiwaniu pracy

Na spotkanie zapraszamy z wydrukowanym CV, LM i przykładowymi ofertami praktyk i pracy.

Prowadzące:

Joanna Dostal – Kielczyk – doradca zawodowy, psycholog.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Pomaga studentom w przygotowaniach do spotkania z pracodawcą.

Anna Krajewska – psycholog, doradca zawodowy, trener.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu doradztwa zawodowego dla osób dorosłych i młodzieży, osób z niepełnosprawnością oraz w prowadzeniu szkoleń i treningów umiejętności interpersonalnych i aktywizacji zawodowej.

Informacje organizacyjne:

DATA: 21.02.2019 (czwartek), w godz. 12:15 – 15:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 4.08

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez stronę/nie wypisując się blokujemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZIiTT, ul. Rektorska 4