• 17.10.2018
CV i wizerunek zawodowy w social media – warsztaty w ramach Projektora Kariery

CV i wizerunek zawodowy w social media – warsztaty w ramach Projektora Kariery

Zapraszamy Was na niecodzienne warsztaty Biura Karier PW, których Gościem specjalnym będzie Rekruter specjalizujący się we wspieraniu kandydatów i firm z szerokorozumianej branży technicznej.

W trakcie warsztatów:

• dowiesz się jak napisać skuteczne CV i podsumowanie zawodowe, które zainteresują pracodawcę,
  • na chwilę wcielisz się w rekrutera i przeanalizujesz swoje CV*,
  • dowiesz się jak i gdzie tworzyć profile w social media,
  • podyskutujesz o tym co łączy i dzieli CV i profil w LinkedIn,
  • omówisz kwestię zapraszania do kontaktów,
  • zbierzesz pomysły i sposoby, by stać się bardziej widocznym dla potencjalnego pracodawcy**

Udział w warsztatach będzie też wyjątkową okazją do tego, by usłyszeć jak wygląda profil Kandydata z perspektywy Rekrutera i na co zwracana jest szczególna uwag.

Kiedy:                    17 października (środa), godz. 14:15 – 17:15

Gdzie:                    sala 5.03,

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW , ul. Rektorska 4

Dla kogo:               studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

UWAGA!

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Warsztaty poprowadzą:

Janina Tabernacka - Talent Acquisition Partner w firmie ForManWay. Pedagog i socjolog z wykształcenia. Od początku kariery związana z zarządzaniem projektami, a od pond 5 lat realizuje projekty rekrutacyjne na wyspecjalizowane stanowiska średniego i wyższego szczebla stosując przede wszystkim metodologię Direct Serach.  Aktualnie zarządza grupą Konsultantów, a także zajmuje się poszukiwaniem potencjałów, badaniem motywacji pracowników i wspiera klientów w decyzjach związanych z planowaniem strategii zatrudnienia. Poza rekrutacją rozwija się w obszarze rozwoju potencjału pracowników, audytu HR oraz AC/DC. Dba o ciągły rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach, współpracowała także z uczelniami w Warszawie w ramach gościnnych wykładów w tematyce rekrutacji.

Agnieszka Skowrońska - Doradca w Biurze Karier PW. Z wykształcenia psycholog; absolwentka licznych szkoleń związanych ze wspieraniem rozwoju zawodowego i osobistego. Od kilkunastu lat pracuje z inżynierami w przeszłości zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery. Prowadzi konsultacje w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowania. Opiekun badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej” oraz kierownik projektu Projektor Kariery. Od 2015 r. pełni rolę opiekuna organizacji Enactus Politechniki Warszawskiej.

*            Prosimy przynieść wydrukowane CV.
**           Prosimy o przybycie z własnym laptopem/tabletem.

Gość specjalny:

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

ul. Rektorska 4, CZIiTT PW, sala 5.03