• 30.11.2017
Akcelerator Kariery - Listopad

Akcelerator Kariery - Listopad

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci!

Zapraszamy Was do udziału w listopadowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :)

W tym miesiącu skupimy się na ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI.

Akcelerator Kariery - Przyspiesz swoją karierę z Biurem Karier!

Biuro Karier PW zaprasza do udziału w Akceleratorze Kariery, który stworzony został we współpracy z pracodawcami, instytucjami rynku pracy oraz trenerami indywidualnymi dla studentów, absolwentów oraz doktorantów Politechniki Warszawskiej.

Celem programu jest dzielenie się wiedzą i wsparcie w rozwoju kompetencji oraz umiejętności potrzebnych na rynku pracy. Do współpracy zaprosiliśmy specjalistów z obszaru rekrutacji, doradztwa zawodowego oraz trenerów umiejętności interpersonalnych, którzy dzielą się wiedzą, omawiają aktualne trendy na rynku pracy, a także zdradzają tajniki rekrutacji. To bardzo dobra okazja zarówno do poznania specyfiki pracy danej firmy, jak również do nawiązania sieci kontaktów, które staną się cennym zasobem przy podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych – mówi Agnieszka Skowrońska, doradca kariery w Biurze Karier PW.

Korzyści płynące z udziału w programie to między innymi możliwość doskonalenia umiejętności miękkich, których posiadanie ma często decydujące znaczenie w procesie rekrutacji. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w postaci certyfikatu poświadczonego przez Biuro Karier PW oraz Partnerów. – dodaje Ewa Kluczek–Woźniak, coach, psycholog i doradca zawodowy w Biurze Karier PW

Zaplanowane bloki tematyczne w semestrze zimowym to:

X 2017 Efektywność osobista / Umiejętności miękkie.

XI 2017 Zarządzanie projektami i zmianą.

XII 2017 Radzenie sobie ze stresem.

I 2018 Leadership skills.

II 2018 Przygotowanie do udziału w rekrutacjach (rozmowa kwalifikacyjna, AC).

Jak się zapisać?

1. Wypełnij formularz dostępny na stronach informujących o poszczególnych blokach tematycznych:

2. Przyjdź do Biura Karier i wypełnij deklarację uczestnictwa oraz odbierz karnet na pieczątki lub pobierz ją ze strony, a karnet odbierzesz podczas warsztatów.