• 22.04.2020
  • Konferencja/prezentacja

Young Tech Festival

Biuro Karier WSEI zaprasza do udziału w Young Tech Festival.

Już w piątek odbędzie się Young Tech Festival! Jest to już piąta edycja corocznej konferencji IT zainicjowanej we współpracy z firmą Microsoft oraz prowadzonej przez młodych ludzi sukcesu dla młodszych entuzjastów nowych technologii.

Zaczynamy o 15:00, pierwsze szkolenie "Czy mobilne aplikacje bankowe mogą być ładne?" poprowadzi Mateusz Zajac z VMLY&R.

Bezpośrednio po szkoleniu Izabela Kurzeja opowie o możliwościach, jakie daje Park Technologiczny WSEI w Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

O 18:00 startujemy z debatą „Dokąd zmierzamy w branży IT?Do dyskusji na ten temat zaprosiliśmy branżowych ekspertów m.in. Piotr Gankiewicz, pasjonat programowania i miłośnik open source, bloger, który od lat dzieli się swoją wiedzą na Youtube oraz konferencjach, Ilona Skarbowska, projektantka Use Experience & Strategii Cyfrowej, Damian Mazurek, CTO w Chmurowisku, pasjonat cloud computingu i sztucznej inteligencji oraz Dominika Walec, Head Of Growth w Foundation Supporting #OMGKRK: Krakow Startup Community.

Szczegóły i zgłoszenia: https://ytf.wsei.edu.pl/