• 09.06.2021
  • Staże/Praktyki

Letni program stażowy FashionTech Summer Camp w CCC

Letni program stażowy FashionTech Summer Camp w CCC

 

Grupa CCC uruchamia rekrutację wakacyjnego programu stażowego - FashionTech Summer Camp CCC. W jego ramach blisko 50 studentów i absolwentów, będzie miało okazję zdobywać doświadczenie zawodowe w obszarach: fashion, technologie i zarządzanie organizacją. Aplikacje można składać do 20 czerwca.

CCC zaprasza studentów 4. roku oraz absolwentów do wzięcia udziału w płatnym programie stażowym. Osoby, które przejdą pomyślnie proces rekrutacji, będą mogły od lipca br. rozwijać swoje umiejętności w trzech obszarach biznesowych – technologicznym (IT, e-commerce czy CRM), fashion (dział kreacji i dział produktu) oraz zarządzanie organizacją (m.in. finanse, HR, zarządzanie projektami). Będzie także możliwość odbycia stażu w zespole nowej spółki HalfPrice.

Łącznie w ramach FashionTech Summer Camp Spółka przygotowała blisko 50 ofert 3-miesięcznych staży (lipiec-wrzesień).
Dla części z uczestników przewidziana jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej. Nauce i zdobywaniu nowych umiejętności sprzyja innowacyjne środowisko, duża dynamika rozwoju firmy, a także start-upowa, przyjazna atmosfera.

Szczegóły dotyczące programu przedstawione zostaną podczas specjalnego webinaru z rekruterem,
który odbędzie się 10.06.2021 r. o godzinie 15.00 – szczegóły dostępne są na profilu firmy CCC na LinkedIn oraz na Facebooku CCC w zakładce wydarzenia.

Więcej informacji nt. programu, dostępnych jest na: https://kariera.ccc.eu/student

 

Przeczytaj więcej