• 26.04.2017
Metody kreowania swojego wizerunku w sieci – na potrzeby rekrutacji  - ZMIANA TERMINU
Warsztaty

Metody kreowania swojego wizerunku w sieci – na potrzeby rekrutacji - ZMIANA TERMINU

Uczestników 2 i 3 ścieżki Programu Rozwoju Kompetencji zapraszamy na warsztaty, które pomogą Wam wybrać odpowiednią strategię inwestowania w budowanie reputacji i zwiększania swojej wartości na rynku pracy.

W trakcie warsztatów dowiesz się co to jest personal branding i jak go wykorzystać na potrzeby rekrutacji. Poznasz narzędzia social media niezbędne do kreowania wizerunku w sieci oraz dowiesz się jak przy ich pomocy dać się odszukać head hunterom.

Informacia o prowadzącej

Milena Stańczyk jest koordynatorką ds. mediów społecznościowych i promocji marki w agencji zatrudnienia. W ramach swojej działalności z powodzeniem realizuje również projekty z zakresu budowania strategii promocyjno-komunikacyjnej, rebrandingu i wdrażania nowych stron internetowych dla firm wielu branż, w tym m.in. finansowej, nieruchomości, turystycznej czy consultingowej. Milena prowadziła szkolenia z zakresu promocji marki zawodowej w ramach projektu „Praca” organizowanego przez GazetaPraca.pl, współpracowała z jednym z wojewódzkich urzędów pracy w ramach projektu „Centrum Rozwoju Talentów” oraz szkoliła studentów i absolwentów z SWPS i WSAiB z budowania marki osobistej podczas poszukiwania pracy. Milena ukończyła studia podyplomowe z zakresu komunikacji i kreowania wizerunku medialnego, jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Neurofizjologia.

nowy termin podamy wkrótce

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT),

ul. Rektorska 4 https://www.cziitt.pw.edu.pl/kontakt/