• 22.05.2024
Ścieżka kariery w branży IT – wprowadzenie na rynek pracy
Spotkanie z Pracodawcą

Ścieżka kariery w branży IT – wprowadzenie na rynek pracy

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z cyklu "Ścieżka kariery w branży...".

Spotkanie "Ścieżka kariery w branży IT – wprowadzenie na rynek pracy" poprowadzą eksperci z firmy DataArt. Podczas spotkania poruszonych zostanie wiele istotnych tematów, takich jak:

• Umiejętności i kompetencje potrzebne w branży IT. Poznacie kluczowe umiejętności, które są fundamentem sukcesu w dziedzinie technologii informatycznych.
  • Jak sprawdzić czy dana rola jest dla mnie? Zdobędziecie wskazówki, jak dokonać trafnej oceny, czy konkretne stanowisko w branży IT jest zgodne z Waszymi zainteresowaniami i umiejętnościami.
  • Rozmaitość ścieżek kariery w IT. Przyjrzycie się możliwościom rozwoju zawodowego, jakie oferuje branża technologiczna.
  • Jak szukać pierwszej pracy w IT? Dowiecie się, jak skutecznie przystąpić do poszukiwań pierwszego zatrudnienia w sektorze IT.
  • Proces rekrutacji – jak się przygotować? Poznacie kluczowe etapy procesu rekrutacji w IT i dowiecie się, jak się na nie przygotować, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Dodatkowo, będziecie mieli okazję poznać inspirującą historię Tomasza Pionki, absolwenta Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej w 2018 r., który swoją drogę zawodową rozpoczął od chemii, by ostatecznie znaleźć się w obszarze nowych technologii jako Data Engineer w DataArt. Podzieli się On swoimi doświadczeniami związanymi z nietypową ścieżką kariery. Po prezentacji będzie także okazja do zadawania pytań i dyskusji.

Ponadto, mamy dla Was dodatkową niespodziankę! W trakcie spotkania możliwość wygrania nagród.

Spotkanie poprowadzą:

Paulina Kańczok – IT Recruitment Team Leader w DataArt. Od 2016 roku związana z rekrutacją specjalistów w branży IT. Absolwentka psychologii oraz podyplomowych studiów z doradztwa zawodowego i coachingu kariery. Prywatnie entuzjastka biegów długodystansowych.

Tomasz Pionka – Data Engineer w DataArt. Absolwent Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej w 2018r. Studiuje Data Science na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

Daria Markiewicz-Kraśko – PR Manager DataArt. Wcześniej Event Manager z ponad 6 letnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Absolwentka bezpieczeństwa wewnętrznego oraz wokalistyki estradowej. W życiu prywatnym pasjonatka muzyki, gry na fortepianie i gier planszowych.

Kiedy: 22.05.2024 (środa), 15:00-16:00

Gdzie: kampus główny Politechniki Warszawskiej / zarejestrowani studenci otrzymają mailowo szczegóły dotyczące lokalizacji spotkania

Zapisy trwają do 21.05.2024 do godz. 12:00.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.