• 02.12.2023
  • 17:00 - 18:30
Kinguin IT w pigułce + sesja Q&A
Czat na żywo/webinar

Kinguin IT w pigułce + sesja Q&A

Biuro Karier PW oraz Kinguin zapraszają na wydarzenie online "Kinguin IT w pigułce + sesja Q&A", podczas którego otworzymy drzwi do tajemnic świata Kinguin. 

W trakcie spotkania dowiesz się, jakie projekty czekają na naszych specjalistów IT, jak radzimy sobie z wyzwaniami branżowymi i jakie innowacyjne rozwiązania wprowadzamy. Sesja Q&A to doskonała okazja, aby zadać pytania i zgłębić tajniki naszej pracy. Dołącz do nas, aby odkryć, co sprawia, że Kinguin to miejsce, w którym IT staje się nie tylko pracą, ale prawdziwą pasją!

Zaproszenie kierujemy do studentów Politechniki Warszawskiej z kierunków IT.

KIEDY: 5.12.2023 (wtorek), 17:00-18:30, spotkane zdalne (link do spotkania otrzymają osoby zarejestrowane za pośrednictwem Career Center PW).

Zapisy trwają do 4.12.2023 do godz. 14:00.

 

W wydarzeniu wezmą udział:

  • Michał Kobiela - Rekruter i Administrator systemów HRM w Kinguinie. Specjalizuje się w rekrutacjach IT, a z wykształcenia jest Psychologiem. W swojej pracy skupia się na candidate i employee experience, aby zapewnić jak najwyższą jakość wsparcia. Prywatnie interesuje się literaturą fantastyczną i SF, a także grami.
  • Dariusz Stosor - Programista/Architekt z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania. Specjalizuje się w technologiach takich jak Java, GO, NodeJS, Kubernetes. Posiada głęboką wiedzę z zakresu projektowania rozproszonych systemów, zarządzania kontenerami (Docker, Kubernetes) oraz implementacji elastycznych i skalowalnych rozwiązań. Zdeterminowany, by tworzyć rozwiązania wysokiej jakości z wykorzystaniem najnowszych technologii.
  • Piotr Borończyk - Jest programistą od 5 lat. Pracował w polskich i zagranicznych projektach. W Kinguinie pracuje od kwietnia 2023 i zajmuje się tutaj Frontendem pracując w zespole architektów. Jego zadaniami jest usprawnianie działania aplikacji, monitorowanie ich i ustandaryzowanie naszego kodu.
  • Piotr Suwała - Jest Architektem IT w Kinguinie i organizatorem meetupu DDD-GDA. Na co dzień zajmuje się wsparciem zespołów w sprawach architektury, optymalizacji procesów, dokumentacji i facylitacji spotkań. Odwiedza konferencje jako prelegent, czy organizator lean coffee/unconference.

 

Kinguin to firma założona w Polsce w 2013 roku, która stała się globalną marką, docierającą do ponad 240 krajów na całym świecie. Kinguin posiada ponad 17 milionów klientów, którzy na platformie kupują gry video, dodatki, oprogramowanie, doładowania czy NFT. Oferta obejmuje ponad 200 tysięcy pozycji cyfrowych, umożliwiając zakupy dzięki ponad 180 różnym metodom płatności.

Nasza strona KARIERA: https://www.kinguin.net/career

 

Link do spotkania otrzymają osoby zarejestrowane za pośrednictwem Career Center PW.

Zapisy trwają do 4.12.2023 do godz. 14:00.

Lokalizacja

online

Dane kontaktowe