• 30.03.2023
Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej poszukiwani
Wydarzenie studenckie

Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej poszukiwani

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w programie „Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej” edycji 2023/2024.

Jesteś studentem i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i kontakty? Czy jesteś otwarty, zmotywowany i entuzjastycznie nastawiony do UE?

W takim razie możesz zostać naszym kolejnym ambasadorem marki! Poszukujemy wolontariuszy do promowania możliwości kariery w UE na Politechnice Warszawskiej.

Twoje zadania:

• Dowiedz się więcej o możliwościach kariery w UE i promuj je wśród swoich kolegów
  • Zdobądź doświadczenie zawodowe, aby nadać swojemu CV dodatkową wagę
  • Rozwijaj swoje umiejętności w zakresie wystąpień publicznych, marketingu i zasobów ludzkich
  • Otrzymaj pełne szkolenie wprowadzające i coaching przez cały okres pełnienia tej roli
  • Spotkaj się z wysokimi rangą urzędnikami UE
  • Otrzymaj list referencyjny oparty na Twoich wynikach

Opis roli Ambasadora UE:

• Działaj jako punkt kontaktowy dla studentów zainteresowanych karierą w UE
  • Rozwijaj sieci uniwersyteckie i dostarczaj informacji na temat miejsc pracy w UE
  • Utrzymuj aktywną obecność w Internecie i mediach społecznościowych
  • Wygłaszaj prezentacje, bierz udział w uczelnianych wydarzeniach związanych z karierą i znajduj interesujących prelegentów
  • Odpowiedz na pytania dotyczące możliwości kariery w UE
  • Zbadaj grupy docelowe i skontaktuj się z mediami uczelnianymi
  • Stwórz listy mailingowe i rozpowszechniaj informacje o ofertach pracy w UE odpowiednimi kanałami

Wymagania:

• Zorganizuj na PW lub weź udział w co najmniej jednym wydarzeniu lub prezentacji poświęconym karierom w UE
  • Poświęć co najmniej dwie godziny tygodniowo na swoją rolę ambasadora
  • Regularnie komunikuj się ze swoim koordynatorem ds. karier w UE
  • Weź udział we wszystkich szkoleniach organizowanych online przez EPSO
  • Prowadź dziennik swoich działań i regularnie składaj raporty
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i networkingowe
  • Chęć dzielenia się i uczenia się
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Zdolność do dostarczania jakości i wyników

Od Ciebie zależy, ile pracy promocyjnej możesz zmieścić obok studiów akademickich. Poszukujemy ambasadorów, którzy są kreatywni i potrafią wymyślić innowacyjne sposoby promowania karier w UE.

Aplikuj, jeśli jesteś:

• Obywatelem UE;
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim oraz językiem kraju, w którym się uczysz;
  • Masz możliwość wzięcia udziału w naszym obowiązkowym jednodniowym szkoleniu w październiku 2023 r.;
  • Studentem zapisanym i obecnym na uczelni przez cały okres pełnienia funkcji ambasadora (październik 2023 – wrzesień 2024);

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie następujących dokumentów (wzory w załączniku poniżej w tekście): 1) dwóch CV kandydata (w j. polskim i angielskim); 2) krótkiego uzasadnienia napisanego przez Ciebie - dlaczego decydujesz się na pełnienie funkcji ambasadora.

CV w formacie PDF wg wzoru Europass (wzory w załączeniu - osobno w języku polskim cv_pl_europass.doci  w jezyku angielskim cv_en_europass.doc

Uzupełnione dokumenty prześlij do Biura Karier Politechniki Warszawskiej na adres biuro.karier@pw.edu.pl w terminie do 30.03.2023 roku do godz. 12:00.

Informujemy, że wyłonionym kandydatom zostanie przedłożona Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z udziałem w programie „Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej” edycji 2023/2024 celem podpisania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.03.2023 roku do godz. 12:00.