• 28.03.2023 - 30.03.2023
SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością.

Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki.

Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science?

Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy.

Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę.

Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science.

Stale rosnące zainteresowanie napędza nas do działania.

Staramy się rozwijać wydarzenie najlepiej jak umiemy.

Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 28 – 30 marca 2023r.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących.

Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk.

Są to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń.

Zdajemy sobie sprawę, że teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy.

Mamy nadzieję, że nasze targi pracy pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

W celu zapoznania się z pełnym harmonogramem zapraszamy do odwiedzenia naszego wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/950843776083461/?ref=newsfeed).

Jesteśmy także obecni na LinkedIn oraz Instagramie.

Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski.

Nasze Targi Pracy są właśnie dla Ciebie!

DO ZOBACZENIA W MARCU!

warszawa