MiejefekTY
Coaching

MiejefekTY

Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć swoją efektywność w obszarze takim jak:

• zarządzanie sobą w czas
  • komunikacja z innymi
  • współpraca w zespole
  • radzenie sobie ze stresem
  • rozwój kompetencji liderskich
  • wykorzystanie swoich talentów i mocnych stron
  • inne (ważne dla Ciebie)

weź udział w projekcie MiejefekTY, czyli skorzystaj z indywidualnych sesji w Biurze Karier.

Jesteśmy przekonani, że każdy z NAS może wpływać na własną efektywność. Zarządzać sobą: własnymi emocjami, odczuciami, zachowaniami, tak by były one spójne z tym jacy chcemy BYĆ!

Jednym słowem "brać sprawy w swoje ręce". Kluczowa jest tutaj samoświadomość, wiedza na własny temat, a także rozumienie mechanizmu odpowiedzialnego za nasze reakcje.

Wzrost efektywności w zgodzie ze sobą przekłada się na wielowymiarowe polepszenie jakości życia.

MiejefekTY – instrukcja obsługi:

KROK PIERWSZY - CZAS NA REFLEKSJE:

a) Zastanów się, na ile w skali 1-10 oceniasz zadowolenie z własnej efektywności – czyli czy osiągasz cele, czy czujesz spełnienie?

b) Jakim obszarem/tematem związanym z efektywnością chcesz się zaopiekować? (wzmocnić, osłabić lub zaakceptować)?.

Co z tego wynika dla Ciebie? ….

KROK DRUGI - CZAS NA DZIAŁANIE:

a) Zarejestruj się za pośrednictwem platformy kariery Career Center na spotkanie z coachem. Będzie to tzw. Sesja_0, w trakcie której doświadczysz czym jest proces coachingowy, ustalisz także indywidulany plan działania, związany z Twoją efektywnością.

Pierwsze spotkanie ma charakter informacyjno – relacyjny. Możesz sprawdzić, czy taka forma pracy Ci odpowiada i zdecydować się na dalszą współpracę.

Rejestracja jest otwarta do końca marca 2023.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Forma pracy:

Sesje odbywają się w formule online.

Narzędzia i techniki coachingowe, wspierające lepsze rozumienie siebie i własnej efektywności. Wiele pytań otwartych, takich jak:

• Co przeszkadza w osiągnięciu tego idealnego stanu?
  • Co dobrego dzieje się w tej sprawie?
  • Czego się obawiam?
  • Po co to robię?
  • Jak chcesz się poczuć w ramach realizacji swojego celu?
  • Jakie są Twoje największe zasoby?

Z kim się spotkasz w ramach projektu MiejefekTY?

Maja Rosiak

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechaniki Energetyki i Lotnictwa (r. 2007). Ekspertka w obszarze energii ze źródeł odnawialnych. Od 15 lat związana z Xylem Water Solutions, wiodąca firmą w dziedzinie technologii wodnej.

Dyplomowany coach i mentorka. Pracuje w obszarze coachingu kariery oraz osobistego/życiowego. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku ‘Coaching Profesjonalny’.

Z sukcesami wspiera klientów indywidualnych oraz swój wielokulturowy zespól w osiąganiu celów, zmierzaniu do dojrzałości, realizacji siebie i generalnie w byciu szczęśliwym człowiekiem.

Jej misją jest poczucie sprawczości i wsparcie w osiąganiu rzeczy do tej pory nieosiągalnych dla ludzi i planety.

Wolontariuszka ekologiczna, działaczka na rzecz Diversity & Inclusion, zwolenniczka balansu w życiu zawodowym i prywatnym.

To co, działamy :)?

Forma pracy:

Sesje odbywają się w formule online.

• Co przeszkadza w osiągnięciu tego idealnego stanu?
  • Co dobrego dzieje się w tej sprawie?
  • Czego się obawiam?
  • Po co to robię?
  • Jak chcesz się poczuć w ramach realizacji swojego celu?
  • Jakie są Twoje największe zasoby?

Z kim się spotkasz w ramach projektu MiejefekTY?

Maja Rosiak

To co, działamy :)?