• 26.01.2022
ABW W SYSTEMIE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA
Czat na żywo/webinar

ABW W SYSTEMIE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapraszają na spotkanie z funkcjonariuszami największej służby specjalnej w Polsce.

Webinar dedykowany studentom PW zainteresowanym tym jak wygląda praca w ABW odbędzie się 26.01.2022 (środa) w godz. 16:15-17:15.

"ABW W SYSTEMIE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA"

Zapisy trwają do 25.01.2022 do 14:00. Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Podczas spotkania z z funkcjonariuszami ABW poruszone zostaną następujące tematy:

• Pojęcie służb specjalnych i ich rodzaje w Polsce, zadania i metody ich realizacji;
  • Wymagania stawiane kandydatom do służby w ABW;
  • Postępowanie kwalifikacyjne;
  • Profilaktyka antyterrorystyczna.
  • Różnorodność zadań realizowanych przez ABW sprawia, że poszukujemy studentów i absolwentów szkół wyższych, zarówno kierunków technicznych, humanistycznych, przyrodniczych jak i językowych. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w ABW, również tych, którzy dopiero określają kierunek swojej drogi zawodowej.

W trakcie, jak również po spotkaniu będzie możliwość zadawania indywidualnych pytań funkcjonariuszom ABW.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.