• 25.02.2021
Danish work culture

Danish work culture

English version below

Studiujesz IT na Politechnice Warszawskiej? A może IT to obszar dobrze Ci znany bez względu na kierunek studiów?

Jeśli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie.

• Czy wiesz czym wyróżnia się duński pracodawca?
  • Co to jest duński humor?
  • Jaki jest duński szef?
  • Dlaczego integracja z kolegami z firmy jest ważna w duńskiej firmie?

Poznaj duńskie firmy IT działające w Warszawie i sprawdź, co oferują studentom.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Ambasada Królestwa Danii zapraszają na dwudniowe wydarzenie „Danish work culture” (25 i 26 lutego 2021).

W programie:

25.02.2021 / czwartek / 14:00-15:15 Spotkanie online z czterema firmami z branży IT prowadzącymi oddziały w Warszawie. Dowiedz się od nich więcej o charakterystyce pracy w duńskiej firmie oraz o tym, co każdy z pracodawców proponuje studentom.

Firmy, które poznasz podczas wydarzenia:

BEC Poland dowiedz się więcej

EG A/S dowiedz się więcej

KMD Poland dowiedz się więcej

Netcompany dowiedz się więcej

Spotkanie 25.02.2021 odbędzie się w języku angielskim.

Osoby zapisane otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem. Spotkanie organizowane na platformie MS Teams.

Zapisy możliwe po zalogowaniu do Career Center. ZAPISY TRWAJĄ DO 24.02.2021.

W programie wydarzenia zaplanowane są również 4 webinary:

Duńska kultura pracy, KMD / 25.02 (czwartek) / webinar prowadzony w języku polskim sprawdź program i ZAPISZ SIĘ

Mentoring w duńskiej firmie na przykładzie warszawskiego oddziału Netcompany, Netcompany / 26.02 (piątek) / webinar prowadzony w języku polskimsprawdź program i ZAPISZ SIĘ

DevOps - where development clashes with operations and everyone lives in perfect harmony, EG A/S / 26.02 (piątek) / webinar prowadzony w języku angielskim sprawdź program i ZAPISZ SIĘ

Apache Kafka – wprowadzenie, BEC Poland / 26.02 (piątek) / webinar prowadzony w języku polskim sprawdź program i ZAPISZ SIĘ

Liczba miejsc na webinary ograniczona.

English version:

Are you studying IT at the Warsaw University of Technology? Or maybe IT is an area you know well, regardless of the field of study?

If so, this event is for you.

• Do you know what makes a Danish employer different?

• What is Danish humor like?

• What is the Danish boss like?

• Why is integration with other colleagues important in a Danish company?

Meet Danish IT companies operating in Warsaw and check what they offer to students.

The WUT Careers Service and the Royal Danish Embassy in Warsaw invite you to a two-day event "Danish work culture" (25 and 26 February 2021).

Our agenda:

25.02.2021 / Thursday / 2:00-3:15 PM Online meeting with four companies from the IT industry running branches in Warsaw. Learn more from them about the characteristics of work in the Danish company and what each employer offers to students.

Companies you will meet during the event:

BEC Poland - learn more

EG A/S - learn more

KMD Poland - learn more

Netcompany - learn more

The meeting on February 25, 2021 will be held in English.

Registered students will receive a link to the meeting the day before the event. The meeting is organized on the MS Teams platform.

Registration is possible after logging in to the Career Center. REGISTRATION BY 02/24/2021.

The event program also includes 4 webinars:

Duńska kultura pracy, KMD / 25.02 (Thursday) / webinar in Polish -check the program and REGISTER

Mentoring w duńskiej firmie na przykładzie warszawskiego oddziału Netcompany, Netcompany / 26.02 (Friday) / webinar in Polish - check the program and REGISTER

DevOps - where development clashes with operations and everyone lives in perfect harmony, EG A/S / 26.02 (Friday) / webinar in English - check the program and REGISTER

Apache Kafka – wprowadzenie, BEC Poland / 26.02 (Friday) / webinar in Polish - check the program and REGISTER

The number of places for webinars is limited.