• 29.05.2020
Bioróżnorodność – poznaj a polubisz!
Wydarzenie studenckie

Bioróżnorodność – poznaj a polubisz!

Biuro Karier PW oraz Loreal zapraszają na webinar "Bioróżnorodność – poznaj a polubisz!".

Webinar odbędzie się 29 maja 2020, w godz. 14:00-15:30, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają mailowo link do spotkania.

Dla kogo: studenci Wydziału Chemicznego i Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej oraz Wydziału Inżynierii Produkcji, kierunków Technologia chemiczna i Inżynieria środowiska na Wydziale Budownictwa Mechaniki i Petrochemii w filii w Płocku.

W programie:

• Podczas szkolenia dowiesz się czym jest bioróżnorodność, dlaczego jest ona ważna oraz jaki mamy na nią wpływ.
  • Poznasz ciekawe fakty na temat bioróżnorodności na świecie i opowiemy o projektach jakie realizuje Grupa L’Oréal w tym zakresie.
  • Pokażemy również w jaki sposób można dbać o bioróżnorodność.

Webinar poprowadzi Anna Hiszpańska – Małek, Główny specjalista ds. ochrony środowiska i CSR

Absolwentka Biotechnologii na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych „Chemia kosmetyczna” Politechniki Warszawskiej.

Od 2001 roku związana z fabryką L’Oréal Warsaw Plant gdzie od wielu lat zajmuje się ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Od 2019 jest odpowiedzialna w fabryce za projekt „ Bioróżnorodność” w ramach którego została przeprowadzona inwentaryzacja bioróżnorodności na terenie całej fabryki, szkolenie dla pracowników, eko lekcje dla dzieci oraz od 2020 wdrażane są poszczególne etapy wynikające ze strategii bioróżnorodności dla fabryki.

Pasjonatka edukacji ekologicznej dla młodszych i starszych.

Rejestracja na wydarzenie możliwa za pośrednictwem Career Center.

Przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają mailowo link do spotkania.