• 29.10.2019
From Team Member to Team Leader

From Team Member to Team Leader

Biuro Karier PW, Wydział Elektryczny oraz firma AVL zapraszają wszystkich zainteresowanych motoryzacją, nowymi technologiami, rolą Team Leader’a na spotkanie "From Team Member to Team Leader".  Wydarzenie prowadzone w języku polskim.

Podczas wykładu Krzysztof Jastrzębski (koordynator zespołu Basic Software w AVL) skupi się na zmianie perspektywy od specjalisty do menadżera i postara się pokazać problemy z jakimi spotyka się menadżer. Przykładowe tematy:

• Rola menadżera
  • Specjalista vs menadżer
  • Główne zadania menadżera
  • Cechy menadżera
  • Siły napędowe menadżera

Krzysztof Jastrzębski – koordynator zespołu Basic Software (embedded). Odpowiedziany za rozwój i pracę zespołu w Warszawie. Odpowiedzialny jest również za przydzielanie zadań i rozwój techniczny zespołów zlokalizowanych w innych oddziałach firmy w całej Europie. Pełni rolę zarządzającego projektami.

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, finalista konkursu EY Financial Challenger. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania systemami informatycznymi w Szkole Głównej Handlowej oraz kurs menadżerski First Time Manager w ICAN Institute przy Harvard Business Review.

Z AVL związany od ponad dwóch lat - pracę rozpoczął jako programista rozwijający aplikacje do falowników oraz silników spalinowych. Następnie pełnił rolę integratora i technicznego lidera systemów zarządzania samochodem oraz baterii.

Wcześniej przez cztery lata związany z firmą Svantek, gdzie zajmował się rozwojem urządzeń do pomiaru natężenia dźwięku i drgań.

O firmie:

AVL jest największą na świecie niezależną firmą rozwoju systemów napędowych opartych o silniki spalinowe, a także systemów pomiarowych i testowych. Jesteśmy unikalnym partnerem na rynku motoryzacyjnym, posiadającym doświadczenie, ludzi i technologię, aby zrealizować każdy projekt, od początkowych studiów wykonalności aż po prowadzenie programów wdrażanych na produkcje.

Informacje organizacyjne:

DATA: 29.10. (wtorek). godz. 14:15 - 15:45

MIEJSCE: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Warszawa, sala 226

Dla kogo: studenci i absolwenci PW

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

Pl. Politechniki 1