• 24.10.2019
Blockchain in practice | warsztaty w ramach Akceleratora Kariery

Blockchain in practice | warsztaty w ramach Akceleratora Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Sharpeo zapraszają na warsztaty "Blockchain in practice".

Warsztaty realizowane są w ramach Akceleratora Kariery. Więcej o projekcie przeczytasz tutaj.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać nowość wśród zdecentralizowanych rozwiązań - wciąż jeszcze nieznany silnik bazodanowy OrbitDB, który pozwala na budowanie aplikacji bazodanowych różnego typu.

W programie:

• Omówienie systemu plików IPFS
  • Przedstawienie OrbitDB
  • Instalacja i uruchomienie OrbitDB
  • Zbudowanie własnej małej bazy danych
  • Przegląd rozwiązań

Prowadzący:

Milena Tymińska - Programistka baz danych, trenerka, współzałożycielka firmy Procodice. Uczestniczka tegorocznej konferencji Web3Summit podczas Berlin Blockchain Week. Studentka studiów magisterskich na kierunku związanym z technologiami rozproszonymi.

Informacje organizacyjne:

DATA: 24.10. (czwartek). godz. 14:15 - 16:15

MIEJSCE: CZIiTT, Rektorska 4, Warszawa, sala 4.08.

Dla kogo: studenci i absolwenci PW

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Informacja przydatna dla uczestników: prosimy o zabranie ze sobą laptopów; do uruchomienia OrbitDB będzie potrzebny Linux, najlepiej Ubuntu.

Współorganizatorzy:

CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 4.08