• 10.05.2019
Assessment Center w rekrutacji (Projektor Kariery)

Assessment Center w rekrutacji (Projektor Kariery)

.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz ROHLIG SUUS Logistics SA zapraszają na warsztaty "Assessment Center w rekrutacji".

Celem warsztatów jest pokazanie Studentom różnych metod/narzędzi stosowanych w procesach rekrutacji.

W programie:
•    Assessment Center - cele i metodyka
•    Ćwiczenia w ramach AC – typy i wymagane kompetencje
•    Ćwiczenia grupowe stosowane w trakcie standardowych sesji AC
•    Symulacja AC z uczestnikami

Warsztaty poprowadzi Jakub Polakowski, HR Partner

Informacje organizacyjne:
DATA: 10.05 (piątek), w godz. 09:30 – 17:30
MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.03
Dla kogo: wyłącznie studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź warunki udziału).

Uwaga: osoby niekwalifikujące się do projektu będą wypisywane z listy uczestników.
Dla uczestników warsztatu przewidziane są przerwy kawowe oraz obiad.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! ZAPISY MOŻLIWE TYLKO DO 07.05.2019, DO GODZINY 12:00.
Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.
Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) | Sala: 5.03