• 25.04.2019
Dzień Otwarty w fabryce Cetes Cosmetics (dawniej Oriflame)

Dzień Otwarty w fabryce Cetes Cosmetics (dawniej Oriflame)

.

Biuro Karier PW i Cetes Cosmetics Poland (dawniej ORIFLAME) zapraszają na DZIEŃ OTWARTY w fabryce Cetes.

Cetes Cosmetics Poland to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie.

W żadnej innej fabryce w Polsce nie znajdziesz takiego bogactwa technologii kosmetycznych pod jednym dachem. U nas produkujemy: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, mascary, perfumy, scruby, dezodoranty, toniki, mleczka, żele do kąpieli, itp. itd. Pakujemy je w najróżniejsze opakowania jednostkowe: słoiki, tuby, butelki, opakowania szklane, saszetki, itd. Nasze laboratoria ściśle współpracują z R&D w Irlandii, z marketingiem i ekspertami ds. opakowań w Sztokholmie, dzięki temu oferujemy klientom rozwój formulacji od idei po ich realizację w procesie produkcyjnym.

Kogo szczególnie zapraszamy:

- studentów ostatnich lat z kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechanika i budowa maszyn

- zainteresowanych LEANem

- studentów, którzy w perspektywie długoterminowej widzą swoją przyszłość zawodową w takiej fabryce, jak nasza

W programie przygotowaliśmy dla Was:

• Kilka słów o naszej firmie
  • Przygotowanie do wejścia na halę produkcyjną
  • Godzinną wizytę na hali produkcyjnej w towarzystwie specjalistów z Cetes Cosmetics
  • Domowy obiad w fabrycznej kantynie
  • Warsztat LEANOWY – zapraszamy do wzięcia udziału w grze SMED GAME – symulacji wymiany części formatowych maszyny, gdzie poznacie praktyczne zastosowanie takich narzędzi leanowych jak: 5S, standaryzacja pracy oraz SMED (2,5 godz.)
  • Na zakończenie upominki!

Data spotkania: 25.04.2019 (czwartek)
Miejsce: Cetes Cosmetics Poland, ul. Bohaterów Warszawy 2
Rozpoczęcie spotkania: godz. 10:00
Zakończenie spotkania: godz. 15:00

Do naszej fabryki jest bardzo dobry dojazd – mieścimy się w centrum dzielnicy Ursus, dokąd można dojechać wieloma środkami komunikacji miejskiej.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY za pośrednictwem platformy Career Center.

UWAGA! Zapisy dostępne do 24.04 do godz. 13:00.

Bohaterów Warszawy 2, Ursus, Warsaw, Poland