• 21.02.2019
  • 12:15 - 16:15
Nowe działania budujące PRESTIŻ KOŁA NAUKOWEGO. Facylitowany warsztat kreatywny.
Warsztaty

Nowe działania budujące PRESTIŻ KOŁA NAUKOWEGO. Facylitowany warsztat kreatywny.

OBSZARY PRACY:

  • Doprecyzowanie z grupą efektu warsztatu facylitowanego
  • Pogłębienie zagadnienia prestiżu koła naukowego
  • Wypracowanie przez grupę listy nowych działań budujących prestiż koła naukowego

DLA KOGO?

Osoby zainteresowane zagadnieniem budowania prestiżowej marki kół naukowych i ciekawe warsztatu facylitowanego

Liczba uczestników jest ograniczona do 15 osób.

Metody pracy:

Warsztat facylitowany, w którym nacisk kładziemy na wspieranie potencjału grupy i jej kreatywności. Wykorzystujemy narzędzia pozwalające osiągać jakościowe efekty w krótkim czasie, angażując wszystkich uczestników spotkania i budując przestrzeń do wypowiedzenia każdej opinii.

KORZYŚCI:

  • Wzajemnie z grupą wypracujesz nowe rozwiązania do wzmocnienia lub zbudowania prestiżowego wizerunku koła naukowego,
  • poznasz przez doświadczenie facylitację, coraz popularniejszej w Polsce, a od dawna znaną na świecie formułę warsztatową wspierającą kreatywność grupy i maksymalizującą efektywność jej pracy,
  • na pewno spędzisz intensywnie czas, postaramy się, aby również przyjemnie

Informacje organizacyjne:

  • DATA: 21.02.2019 (wtorek), w godz. 12:15 – 16:15
  • MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 3.21
  • ZAPISY: warsztaty.bk@pw.edu.pl lub za pomocą portalu Biura Karier (funcja dostępna po zalogowaniu do portalu Studenta)

 

Facylitatorzy:

Dominika Lenkowska - Piechocka
Obszary aktywności: public relations, komunikacja korporacyjna, facylitacja

Od ponad 12 lat związana z komunikacją korporacyjną i public relations. Przez większość kariery swoje doświadczenie budowała prowadząc projekty dla klientów jako zewnętrzny konsultant. Od kilku lat w zespole komunikacji czołowej firmy branży budowlanej, Skanska Poland. W budowaniu wizerunku wspierała firmy, jak i osoby publiczne, w tym znajdujące się na liście 100 najbogatszych Polaków Forbes'a. Doradzała przy wdrażaniu strategicznych projektów biznesowych, dbając o ich komunikację zewnętrzną i wewnętrzną. Jej drugą miłością, obok public relations, jej facylitatacja, która pozwala uwolnić potencjał i wykorzystać mądrość grupy do rozwiązania najtrudniejszych zagadnień. Jeśli nie pracuje, gotuje wegetariańsko, uprawia jogę lub próbuje okiełznać centrum jej świata - 6 miesięczną Różę i 4 letniego Gutka. Podróżuje, najbliższy kierunek to Nowa Zelandia.

Stanisława Zwijacz

Obszar aktywności: wzmacnianie potencjału organizacji

Zarządzanie złożonymi strukturami organizacyjnymi oparte na: determinacji w działaniu i skuteczności w osiąganiu założonych celów strategicznych, otwartości, innowacyjności i kreatywności w reagowaniu na wyzwania, wspieraniu talentów współpracowników i współdziałaniu zespołu. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie pracy w administracji publicznej, ponad 5 letnie w dużych korporacjach, ponad 10 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Postanowiła rozwijać swój potencjał również jako facylitator poznając nowe metody wspierania potencjału grupy.

 

 

 

Lokalizacja

ul. Rektorska 4, sala 3.21

Dane kontaktowe