• 27.11.2018
Warsztaty

Biuro Karier PW oraz Microstrategy zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).

Warsztaty „Student kontra pracodawca. Jak komunikować swoje kompetencje, aby wygrać na rynku pracy. ” odbędą się 27 listopada 2018 r. (wtorek), w godz. 14:15-16:15, w budynku CZIiTT w sali 5.03 (ul. Rektorska 4).

Celem warsztatu jest pomoc studentom w skutecznej komunikacji swoich umiejętności w kontakcie z pracodawcą. Spojrzymy na temat rekrutacji z dwóch perspektyw: rekrutera i pracującego studenta.

W trakcie warsztatu studenci będą mieli okazję dowiedzieć się:

• Skąd się biorą wakaty w firmach
  • Dlaczego nie ma jednego wzoru CV i listu motywacyjnego
  • Jak podkreślić swoje kompetencje w procesie rekrutacyjnym
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • O co warto zapytać przyszłego Pracodawcę

Na końcu warsztatu będzie czas na sesję pytań i odpowiedzi z Jakubem Karolakiem, studentem PW i SCRUM Masterem w MicroStrategy, który opowie o swoich doświadczeniach w poszukiwaniu pracy, budowaniu kariery oraz pełnej wyzwań roli pracującego studenta.

Warsztat poprowadzi Karolina Grzelachowska – absolwentka Psychologii Społecznej. Z rekrutacją związana od ponad 12 lat. W trakcie swojej kariery realizowała projekty dla najbardziej wymagających firm z różnych sektorów, sprawdzając się zarówno po stronie agencji rekrutacyjnych, jak i w dużych organizacjach. Obecnie pracuje w firmie MicroStrategy na stanowisku Dyrektora ds. Pozyskiwania Talentów i odpowiada za kreację oraz realizację długofalowej polityki zatrudnienia talentów z rynku.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta. (Prawy, górny róg wydarzenia)

CZIiTT, Rektorska 4, Warszawa, sala 5.03