• 21.11.2018
Dzień Otwarty w MicroStrategy
Spotkanie z Pracodawcą

Dzień Otwarty w MicroStrategy

Biuro Karier PW oraz MicroStrategy zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej na DZIEŃ OTWARTY w MicroStrategy:

GDZIE? ul. Przyokopowa 31 (Metro Rondo Daszyńskiego), piętro 12 (siedziba firmy MicroStrategy)

KIEDY? 21 listopada 2018 (środa), godz. 16:00-18:30

MicroStrategy jest światowym liderem w zakresie analityki oraz mobilnego oprogramowania. Jako prekursor rozwiązań Business Intelligence w firmach, dostarcza innowacyjny software do raportowania, analiz oraz monitoringu. Naszą misją jest dostarczenie rozwiązań, które pomogą przetworzyć ogrom danych, w taki sposób, aby firmy mogły na ich podstawie podejmować najtrudniejsze decyzje biznesowe i wygrywać z konkurencją. W ten sposób odkrywamy przez nimi potęgę BI, czyli analityki biznesowej.

Siedziba główna MicroStrategy mieści się w Washington DC., a w Warszawie znajduje się drugi, pod kątem liczby pracowników, największy oddział na świecie. Tworzy go ponad 400 osób, a będzie jeszcze więcej!

W środowe popołudnie, 21 listopada 2018, zapraszamy do naszego biura w Warszawie, podczas którego opowiemy o tym czym zajmujemy się na co dzień i gdzie to robimy. Dodatkowo, nasz zespół Technologii przygotował prezentację o tym, jak programować na podstawie testów. Podczas tego spotkania nie zabraknie czasu na pytania oraz pizzę. Ulubiony posiłek w MicroStrategy i mamy nadzieję, że Wasz również!

KIEDY? 21 listopada 2018 (środa), godz. 16:00-18:30

PLAN SPOTKANIA:
16:00-16:20 – Prezentacja MicroStrategy
16:20-16:50 – Zwiedzanie biura i przedstawienie zespołów firmy
16:50-17:40 - Przetestować da się wszystko (prawie) czyli Test Driven Development w praktyce – prezentacja zespołu Technologii
17:40-18:30 – Czas na pizzę i nieformalne rozmowy

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Siedziba MicroStrategy, ul. Przyokopowa 31 (Metro Rondo Daszyńskiego), piętro 12