• 17.11.2018
Dla studentów i doktorantów fizyki, chemii, biotechnologii - przyjdź na spotkanie, aplikuj do programu BioLAB
Inne

Biuro Karier PW oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zapraszają na spotkanie dotyczące programu BioLAB. Program skierowany jest do studentów i doktorantów fizyki, chemii, biochemii, biologii, biotechnologii, farmacji itp.

O programie opowie jego założyciel, Profesor Zygmunt Derewenda (University of Virginia).

Zapraszamy 17 listopada 2018 (sobota) do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1), w godz. 13:00-14:00, sala nr 226.

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Chicago, University of Virginia, Oklahoma Medical Research Foundation oraz University of Texas: Southwestern Medical Center.

Program BioLAB to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w ważnych, aktualnych projektach badawczych pod okiem doświadczonych naukowców, a w niektórych przypadkach także wykorzystanie wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.

Program przeznaczony jest dla studentów studiów magisterskich/doktoranckich oraz ostatniego roku studiów licencjackich/inżynieryjnych.

Aplikowanie nie wiążę się z opłatami.

Aplikować mogą osoby na ostatnim roku studiów licencjackich/inżynieryjnych, studiów magisterskich oraz doktoranckich.

Język spotkania: polski

Konieczna rejestracja  - prosimy o przesłanie wiadomości z informacją o chęci uczestnictwa na adres: warsztaty.bk@pw.edu.pl

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1), sala nr 226