• 14.11.2018
Campus Recruitment z PwC

Campus Recruitment z PwC

Biuro Karier PW oraz PwC zapraszają na Campus Recruitment w siedzibie firmy, czyli na przyspieszoną rekrutację w formie WARSZTATÓW.

Kiedy i gdzie: 14 listopada 2018 (środa), w godz. 14:30-17:30, Biuro PwC, ulica Lecha Kaczyńskiego 14, tuż przy metrze Politechnika, wejście do budynku od strony ul. Lecha Kaczyńskiego.

Co jest przewidziane w programie: wydarzenie to tzw. Campus Recruitment, a więc przyspieszona rekrutacja. Wydarzenie jest organizowane pod kątem rekrutacji do obszaru Audytu. Po przybyciu na wydarzenie w pierwszej kolejności zostaniecie zaproszeni do realizacji testów zerówkowych. Następnie rozpoczną się warsztaty prowadzone przez ekspertów PwC z obszaru Audytu. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniem case'a.

“Testy zerówkowe” dają szansę na sprawdzenie się „bez konsekwencji”. Nawet jeśli nie zaliczysz testu w trybie zerówkowym, będziesz mógł podejść do niego jeszcze raz online aplikując na wybrane ogłoszenie przez stronę PwC. Test sprawdza zdolność logicznego myślenia i analizy danych liczbowych. Składa się z kilkunastu pytań, na które należy odpowiedzieć w określonym czasie.

Ci, którzy zrealizują zadanie najlepiej, a dodatkowo zaliczą testy zerówkowe, po warsztacie zostaną zaproszeni do rozmowy.

Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, jeszcze tego samego dnia osoby takie trzymają ofertę praktyk w PwC w dziale audytu.

Do kogo skierowane: wydarzenie jest skierowane do studentów od 3 roku studiów.

Język warsztatów: polski

Zasady wejścia do firmy: po wejściu do budynku należy podejść do recepcji w holu głównym, okazać dokument tożsamości oraz powiedzieć do jakiej firmy się przyszło oraz na jakie wydarzenie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.