• 18.10.2018
Dzień Otwarty w APS Energia SA
Spotkanie z Pracodawcą

Dzień Otwarty w APS Energia SA

APS Energia SA - międzynarodowy projektant i producent systemów zasilania gwarantowanego wraz z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej 18 października 2018 (czwartek) na Dzień Otwarty w APS Energia SA.

Od 23 lat firma APS Energia prowadzi i rozwija swoją działalność w Polsce i poza granicami kraju. Partnerami zagranicznymi są m. in.: rynki Europy Wschodniej (Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Litwa, Białoruś, Uzbekistan, Gruzja), rynki Unii Europejskiej (Czechy, Słowacja, Hiszpania, Holandia, Macedonia) oraz rynki światowe (Arabia Saudyjska, Australia, Irak, RPA, Egipt, Kuwejt). Za pośrednictwem sieci dealerów i pośredników produkowane urządzenia bezawaryjnie pracują w wielu obiektach energetycznych na całym świecie. Więcej informacji: http://www.apsenergia.pl/.

Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów:

• Wydziału Elektrycznego
  • Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa
  • Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

Harmonogram wydarzenia:
10:00 - wyjazd studentów z Warszawy do Stanisławowa Pierwszego k./ Warszawy (siedziba APS Energia). Zbiórka: parking Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1). Zapewniamy transport!
11:00-13:00 - prezentacja firmy:
    • „Grupa APS Energia w kraju i na świecie” – dr inż. Piotr Szewczyk
    • „W kręgu APS-owej kariery. APS Energia  jako pracodawca” – Anna Balcerak
    • Zwiedzanie siedziby spółki, w programie m.in. wizyta w Dziale R&D, Dziale Produkcji, Dziale Inżynieringu, Dziale Serwisu – Jacek Świątek, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
13:00 – 15:00 – piknik  (grill)
15:00 – wyjazd ze Stanisławowa Pierwszego do Warszawy (Plac Politechniki 1)

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Stanisławów Pierwszy k./ Warszawy (siedziba APS Energia)