• 27.06.2018
  • Warszawa
Zarządzanie marką  młodego naukowca

Zarządzanie marką młodego naukowca

Tajemnica osiągnięcia sukcesu leży w dokładnym poznaniu siebie, określeniu swoich mocnych stron, zainteresowań, umiejętności, predyspozycji osobowościowych, a także wzmacnianiu efektywości osobistej.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty, w trakcie których poznasz swoje mocne strony i  zasoby pomocne przy podejmowaniu decyzji zawodowych oraz przeanalizujesz swoje cele przy użyciu konkretnych narzędzi doradczych i coachingowych.

PROGRAM WARSZTATU:

Twoja marka osobista:

• koło wartości
  • typologia karier (test)
  • arkusz identyfikacyjny talentów

Cele zawodowe:

• cel – mapa myśli (rodzaje celów oraz strategie realizacji celów)
  • techniki pomocne w podejmowaniu decyzji (wizualizacja, analiza SWOT)
  • 5 zasad myślenia wspierającego sukces
  • wskazówki, jak być skutecznym w realizacji pomysłów

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?:

• dokonasz autorefleksji, „wglądu w siebie”
  • przeanalizujesz swoje mocne strony, talenty, wartości oraz dotychczasowe doświadczenia pod kątem planowania kariery
  • prawdopodobnie wzmocnisz wiarę we własne możliwości oraz zwiększysz wewnętrzną motywację
  • poznasz skuteczne techniki wyznaczania celów zawodowych

METODY PRACY:

ćwiczenia indywidualne, grupowe, mini-wykłady, narzędzia coachingowe

TERMIN:

27 czerwca (środa), godziny 14.00-18.00

Warsztaty adresowane są do pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej.

PROWADZĄCE:

Trenerzy i doradcy kariery z Biura Karier Politechniki Warszawskiej

Ewa Kluczek-Woźniak – psycholog, coach,  doradca kariery w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej

Absolwentka Psychologii SWPS, Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, Szkoły Coachów Biznesu SET oraz Szkoły Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni Coachingu NOVO. W Biurze Karier wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy. Prowadzi konsultacje służące rozwojowi zawodowemu i osobistemu, odkrywaniu własnego potencjału i budowaniu ścieżek kariery. Diagnozuje predyspozycje zawodowe na podstawie testów psychologicznych i doradczych. Przygotowuje do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, w tym sesji Assessment Centre.

Agnieszka Skowrońska – psycholog, doradca kariery w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej

Absolwentka Psychologii KUL, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz CoachWise Coaching Essentials. Od 12 lat pracuje z inżynierami, zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery. Prowadzi konsultacje doradcze w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowań.

ZAPISY:

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres ewa.wozniak@pw.edu.pl bądź zapisania się po zalogowaniu do portalu Biura Karier.

Współorganizatorem spotkania jest Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa,