• 21.05.2018
Twoja marka osobista - warsztat samopoznania i analizy celów zawodowych.

Twoja marka osobista - warsztat samopoznania i analizy celów zawodowych.

Tajemnica osiągnięcia sukcesu leży w dokładnym poznaniu siebie, określeniu swoich mocnych stron, zainteresowań, umiejętności, predyspozycji osobowościowych.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty, w trakcie których poznasz swoje mocne strony, zasoby, pomocne przy podejmowaniu decyzji zawodowych oraz przeanalizujesz swoje cele przy użyciu konkretnych narzędzi doradczych i coachingowych.

21 maja 2018, godz. 09:30 - 15:30, CZIiTT (Rektorska 4), sala nr 5.03

Program warsztatu:

1. Twoja marka osobista:
  • koło wartości
  • typologia karier (test)
  • arkusz identyfikacyjny talentów
  1. Cele zawodowe:
  • cel – mapa myśli (strategie realizacji celów)
  • techniki pomocne w podejmowaniu decyzji (wizualizacja, analiza SWOT)
  • wskazówki jak być skutecznym w realizacji pomysłów i marzeń

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?:

• dokonasz autorefleksji, „wglądu w siebie”
  • przeanalizujesz swoje mocne strony, talenty, wartości oraz dotychczasowe doświadczenia pod kątem planowania kariery
  • będziesz mieć szansę na wzmocnienie wiary we własne możliwości oraz zwiększenie wewnętrznej motywacji
  • poznasz skuteczne techniki wyznaczania celów zawodowych

Prowadzące:

Trenerzy i doradcy kariery z Biura Karier Politechniki Warszawskiej:

Ewa Kluczek - Woźniak – psycholog, coach i doradca kariery, posiadająca doświadczenie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych związanych z tematyką planowania kariery, radzenia sobie ze stresem i asertywnością. Wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy.

Joanna Dostal – Kielczyk – doradca zawodowy, psycholog. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Pomaga studentom w przygotowaniach do spotkania z pracodawcą.

WAŻNA INFORMACJA: Wydarzenie organizowane jest w ramach Projektu NERW PW. W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie studenci PW zapisani do projektu. SZCZEGÓŁY: Projekt NERW PW

JAK SIĘ ZAPISAĆ na te WARSZTATY?

1. Zaloguj się do Strefy Studenta i zapisz się klikając w odpowiednie pole :)

2. Jeśli jesteś zapisana/-y do Projektu NERW PW, to już wszystko!

3. Jeśli jeszcze nie jesteś zapisana/-y do NERW PW przejdź na podstronę projektu https://new.bk.pw.edu.pl/projekt-nerw-pw pobierz formularz zgłoszeniowy oraz regulamin i postępuj zgodnie z instrukcją.

4. Tuż przed pierwszymi warsztatami/konsultacjami podpiszesz formularz zgłoszeniowy i przez kolejne 4 lata możesz cieszyć się wsparciem płynącym z projektu :)

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala nr 5.03