• 11.05.2018
Statystyczne planowanie eksperymentów - Warsztaty Grupy PCC (Ambasador Polskiej Chemii)
Warsztaty

Biuro Karier PW, Wydział Chemiczny PW oraz Grupa PCC zapraszają studentów Wydziału Chemicznego PW na warsztaty "Statystyczne planowanie eksperymentów":

11 maja 2018, w godz. 13:15-14:00, lokalizacja: Audytorium Średnie w Gmachu Technologii Chemicznej PW, ul. Koszykowa 75

Na czym polega technika planowania eksperymentów i jakie są podstawowe plany eksperymentalne?

Tego dowiecie się podczas warsztatu "Statystyczne planowanie eksperymentów". Dodatkowo zaprezentujemy Wam przykłady zastosowania planów eksperymentalnych w przemyśle chemicznym. Na koniec będziecie mieli okazję przeprowadzić własne eksperymenty i dokonać analizy ich wyników.

Warsztaty poprowadzi Dyrektor ds R&D w grupie PCC Pan Igor Korczagin.

PCC Rokita - Ambasador Polskiej Chemii:

Ambasador Polskiej Chemii to tytuł przyznawany przez kapitułę  Kampanii „Polska Chemia”, która jest autorskim projektem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Wyróżnienie tytułem "Ambasadora Polskiej Chemii" przyznawane jest osobom, instytucjom, przedsiębiorstwom lub organizacjom, za skuteczną promocję pozytywnego wizerunku branży chemicznej , która dba o środowisko, promuje innowacyjność, tworzy miejsca pracy, respektuje zasady zrównoważonego rozwoju i jest odpowiedzialna społecznie.

Tytuł Ambasadora Polskiej Chemii otrzymało do tej pory Chemiczne Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej "Flogiston" oraz Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Uwaga: Sprawdź również informacje o „PCCase" - warsztatach ze Specjalistą ds. personalnych w Grupie PCC” – liczba miejsc OGRANICZONA! - WARSZTATY

Audytorium Średnie w Gmachu Technologii Chemicznej PW, ul. Koszykowa 75