• 26.04.2018
Wywiad kompetencyjny z Hilti ( Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej)
Konsultacje

Chcesz poznać swoje mocne strony, jak i obszary do rozwoju? Umów się na indywidualny wywiad kompetencyjny. Prześlij swoje CV na adres kariera.pl@hilti.com lub aplikuj poprzez stronę https://careers.hilti.pl/pl-pl/studenci-i-absolwenci/zaprojektujmy-przyszlosc

Czekamy Wasze aplikacje.

Zapraszamy osoby, które:

• są pełne energii i zaangażowania
  • bardzo dobrze znają język angielski,
  • świetnie odnajdują się w środowisku nowych technologii
  • mają łatwość w nawiązywaniu relacji z innym
  • myślą o rozwoju swojej ścieżki zawodowej w strukturach działów technicznych i/lub sprzedaży, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Podczas wywiadu zostaną zdiagnozowane Twoje najmocniejsze kompetencje biznesowe oraz zostaną Ci wskazane obszary, nad którymi warto popracować. Wybranym studentom zaproponujemy udział w jednym z aktualnych procesów rekrutacyjnych i potencjalnie złożymy nawet ofertę pracy.

Wywiad kompetencyjny będzie trwał 30 min i bezpośrednio na takiej rozmowie student otrzyma informację zwrotną o swoich mocnych stronach i obszarach do rozwoju + ewentulaną propozycję włączenia do procesu rekrutacji w Hilti ( dla najlepszych).

Łącznie zostanie przeprowadzonych 10 wywiadów - w godzinach 14.30-17.00 (po wstępnej selekcji CV wybranym studentom zostanie zaproponowana konkretna godzina).

Kim jesteśmy?

Zapewniamy najnowocześniejsze narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnego sektora budowlanego. Nasze produkty i usługi cieszą się doskonałą reputacja od lat, ale to właśnie ludzie są przyszłością Hilti!

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Nowowiejska 20